Inkontinenca - laser

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

20. apr 2014 10:42

marjja, res je te vaje izumil dr. Kegl ( moški ), takrat se še ni nič govorilo o moških obolenjih prostate in o moških, ki obiskujejo ginekologe, danes osveščeni to delajo...

Te Keglove vaje, so mogoče res posmehovanja vredne, ampak, če se začneš zavedati resnosti inkontinence jih izvajaš vsakodnevno, saj ne, da bo do tega prišlo jutri, lahko pa zavlečeš do pojutrišnjem, se je vredno potruditi, vsak dan, ki ga polno preživiš, šteje jaz grem danes na glas zavriskat v gore...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

20. apr 2014 10:46

Kaj pa japonske kroglice?Jih kar ne morem pozabiti, saj so bile pred časom zelo aktualne .  Semle bi pa končno  res pasale.

Cila

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

20. apr 2014 11:48

Pač človek se ne sme pohecati, a ne? Je treba kar na nož!

 

Keglove vaje sem izvajala kar vseskozi, od porodov dalje, sicer res ne vsak dan, ampak zelo zelo pogosto. Kljub temu imam zdaj, na pragu 50-ih že težave z inkontinenco, ki jih Kegl ne bo odpravil. 

Vse pa tudi ni za vsakega, a ne? Spremljam temo, da izvem še kaj, preden grem pod nož.

marjja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. apr 2014 12:23

Ej, take it easy, od jeze r.. raste. Seveda se smeš hecati, celo zelo dobrodošlo je. Malo poglej smeške!

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. apr 2014 17:13

Cila je napisal/a:

Kaj pa japonske kroglice?Jih kar ne morem pozabiti, saj so bile pred časom zelo aktualne .  Semle bi pa končno  res pasale.



Cila

 

Cila, ti si moja krvna grupa ... 

Tisto z japonskimi kroglicami je bilo za anale, toliko smeha   (in še česa) kot v tisti temi že dolgo prej in ne vem, če sploh kdaj po tistem, ni bilo na teh straneh, kajne?

 

Tu bi pa prav prišle namesto zamaška? 

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

20. apr 2014 21:46

mamamia, to moje omenjanje je bilo malo za hec, precej pa zares.  Kot berem jih priporočajo tudi za krepitev mišic pri inkotinenci.

Cila

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. apr 2014 9:36

Cila je napisal/a:

mamamia, to moje omenjanje je bilo malo za hec, precej pa zares.  Kot berem jih priporočajo tudi za krepitev mišic pri inkotinenci.



Cila

 

Zadeva deluje preventivno in kurativno. V osnovi so bile itak namenjene točno temu - krepitvi prečno gladkih mišic.

Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

21. apr 2014 14:13

Vendelina jr. je napisal/a:

 V osnovi so bile itak namenjene točno temu - krepitvi prečno gladkih mišic.

Vendelina jr.

 Četrta skupina mišičnega tkiva v našem telesu?

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. apr 2014 15:00

Povprašala sem  znanega strička o  zgradbi naših mišic. Z leti pač pozabimo veliko tega, kar smo se naučili v šoli. Da pa imamo hotne in nehotne mišice, pa sploh ne vem, če sem kdaj vedela. ( malo za šalo v tem tmurnem popoldnevu). Tretja skupina je srčna mišica. To bi tudi morali bolj trenirati.Četrte skupine pa res nisem zasledila.

 

 

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti