Ključne besede: "croched hats for men" "croched caps for men"
in zleti čuda tega ven.
Vendelina jr.Ključne besede: "croched hats for men" "croched caps for men"
in zleti čuda tega ven.
Vendelina jr.Meni je pa to, da fantje kvačkajo tolk všeč
.
Pri nas žal kaj dlje od šivanja gumbov nismo prišli - aja kakšno fliko znajo tudi gor prilikat s tistim lepilnim trakom za robove
.
Hvala Vendelina jr za tolažbo, no sej sem se ohladu oz. ste me ohladile. Čeprov Rkapica , zezat pa glih ni treba :))
hedonistHedonist, kaj je zdj s tisto obljubljeno fotko sinove kape? A sm jo spregledala al kaj...
lollypopČe rabite nassvete za izdelavo kap, moja hči rade volje podeli izkušnje in nasvete
Kjer je volja, tam je pot. Trixi
| hedonist je napisal/a: |
Čeprov Rkapica , zezat pa glih ni treba :)) |
Ne zezam. Ker imam nekaj ostankov volne, sem začela v začetku poletja razmišljati o kvačkani kapici. Na dopustu nisem nikjer in nikogar videla kvačkati kapice. Malo sem googlala, našla navodila, a vseeno sklenila, da povprašam na forumu – to je bilo v začetku avgusta. Odprem kulinariko in vidim novo temo "šok" in se odločim, da ne bom povprašala po navodilih. No sedaj se je (vsaj mislila sem tako) malo umirilo in sem napisala prošnjo. Do zime imam še dovolj časa, mogoče bo pa pomladni model.
rdkapicaPunce in fantje, danes sem našla tole zanimivo novico:
v nekem zelo varovanem brazilskem zaporu so začeli že nekaj let nazaj s projektom "Lotosov cvet". Modna oblikovalka Raquel Guimaraes je, kot navajajo, iskalaosebe, ki bi kvačkale in pletle za njeno modno znamko in se obrnila tudi na upravo zapora.
Zdaj obsojenci kvačkajo in pletejo, imajo priložnost nekaj zaslužiti med prestajanjem kazni, zaradi svojega dela pa so dobili še dodatne ugodnosti - za vsake tri "prekvačkane" dni se jim namreč odbije en dan prestajanja kazni!
Več o tem:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2384376/Maximum-
Pa naj še kdo reče, da od moškega štrikanja in kvačkanja ni "haska"![]()
Ko so bili moji otroci v osnovni šoli v tujini, so se morali učiti tudi kvačkati. Sin se je naučil in bil ponosen na svoj izdelek. Kaj šele jaz!
Migla![]()
Hedonist, ne vem ali daješ kvačkanje v isto skupino kot vezenje, sklepam pa, da ti je blizu, tam nekje daleč od nogometne žoge.
Moj sin je v tretjem razredu in letos se je odločil, da hodi na vezenje. Žoga ga ne zanima, mene pa veseli, da ima z nečim vezenje. Sam žal ne obvladam te veščine, zato upam, da mi bo sin naredil kakšen lep prtiček ;-), prav ponosen bom nanj.
Ko je povedal, da bo hodil na vezenje, sem se pa najprej nate spomnil in na to temo ;-)
Jernej - zasebno mnenje
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Lečin curry s kruhovimi cmoki

Polnozrnati metuljčki z zelenjavnim ragujem