Obleka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. mar 2013 6:57

JJ, huda fotka - krohotam se. To krilo naredi vsako punco, ne glede na kile,  za poveljnico pernate eskadrile.

Vendelina jr.

špela100  

član od: 23.7.2008

sporočila: 121

14. mar 2013 9:25

Hvala za vse nasvete.

Včeraj je tudi hči pregledala in sicer je bial navdušena nad oblekami ASOS. Spice girl, kako je možno pridit do katere? Samo prek spleta?

 

Hvala

 

LP

Aljo  

član od: 19.10.2005

sporočila: 90

15. mar 2013 7:02

A je kje v Ljubljani trgovina od Zero?  Ne najdem nič na internetu.

Hvala.

Aljo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. mar 2013 7:33

V Citiyparku.

Drugače se je pa keyword Sportina, ker imajo franšizo.

Vendelina jr.

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

15. mar 2013 8:11

Žal jo zapirajo oz. je že zaprta. Zadnjič sem videla, da imajo ful znižanje, ker trgovine ne bo več. Škoda, ker sem večkrat kaj uporabnega kupila tam. Pa Vero moda je tudi šla oz. jo imajo znotraj Sportine. To nisem čisto prepričana.

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

15. mar 2013 10:54

Zero je v LJ v Citiju (kot je rekla V.). Jaz pa ravno danes pričakujem njihovo pošiljko in Nemčije, ki sem jo naročila preko njihove spletne trgovine. Naročam prvič in bom videla kako bo. Je pa Zero ena od mojih ljubših v zadnjih parih letih. Ne vem zakaj ampak so mi obleke zelo všeč, zadovoljna sem s kvaliteto, cene so pa tudi sprejemljive. Na spletu imajo tudi vedno kaj zanimivega v akciji.

Lopatka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. mar 2013 17:14

Mogoče informacija ni čisto prava, ampak s temi oblekami na preklop je na veliko začela Diane Von Fuerstenberg v 1970ih letih. Ne rečem, da jih prej ni bilo, ona je nek sinonim zanje. Vmes je imela kar nekajletno pavzo dizajniranja in prodaje teh oblek.

Skoraj vse njene bleke imajo nekako divje vzorce, čeprav se dobijo tudi enobarvne in čisto vsako leto vsaj enih zadnjih 10 let, ima v kolekciji obleko ali dve v črni barvi. Blago je svilen triko in na koži kot poezija, če jo pa na hitro primeš, se ti zdi, da je poliester. Vsi vzorci se dobijo na super znižanju ob koncu sezone, samo črne se ne premaknejo pod polno ceno. Poleg tega so te obleke idealne za nas, punce v najboljših letih, ker imajo obleke najpogosteje 3/4 ali celo dolge rokave, ki se jih da po potrebi skrajšati.

 

Nedavno sem prvič videla  film Taksist v katerem Cibyl Shepard nosi eno od njenih oblek v oranžno-belem vzorcu.

http://www.rarasuperstar.com/wp-content/uploads/2013/02/ta

Ta obleka je danes ravno tako lepa in aktualna, kot so nove na policah v trgovini. Edino kar je je to, da se je treba sprijazniti z vzorci in izbrati nekaj, kar paše našemu karakterju in dejstvom, da so njene obleke še kako razpoznavne. Kar niti ni rečeno, da je slaba točka. :)

Mnenja sem, da bi ena obleka na preklop morala biti v skoraj vsaki omari iz več razlogov: Ker je praktična, ker lepo povdari ženske oblike in zato, ker je res udobna.

https://www.google.com/search?q=wrap+dress+diane+von

Tale je iz naše zadnje politične kampanije:

http://fashionista.com/2012/10/diane-von-furstenberg

 

 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. mar 2013 18:39

Sama sem ponosna imetnica ene obleke na preklop, ki sem jo snela v outletu od Anne Molinari (in je bila zato po prijazni ceni). Bi jih imela še več, če bi me material prepričal - ker poceni jersey zna zadevo res pokvariti, dobra mikrofibra pa zelo poboljšati.

Je pa tako, da čisto vsak kos (če ima dober material in je korektno narejeno), lahko deluje super lepo in naredi punco seksi, ali pa jo naredi totalno matronasto. Pa kos ni toliko kriv, preprosto, vprašanje je, kaj punca zna in česa ne zna nositi. Pa kako zna stati in hoditi. Dokler punce ne znajo stati in hoditi (ob predpostavki, da je gibalno vse okej), ga ni kosa, ki bi skril negotovost, togost, matronastost, neprivlačnost...ki jo odraža nesamozavestna drža.

 

Vendelina jr.

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

15. mar 2013 19:47

Že čez 20 let gledam deklice na valeti, kako se tlačijo v raznorazne oblekce in čeveljce, pa jaz nisem nobena strokovnjakinja, slepa pa tudi nisem. In vsako leto znova sem presenečena, navdušena in žalostna hkrati. Joj, kaj vse vidim!!

Ko pa pridem domov, pogledam svojo valetno oblekco in se , ko me mine, pa še maturantski kostim- ajme,.

Pa je moja teta-šivilja bila svoje čase ena najboljših v Mariboru, oblačila je visoko MB družbo.

Bi rekla, da vse plačamo davek na trenutno modo s temi prelomnicami. No, nekatere ste ziher izjeme.

Poročno obleko sem pa imela lepo, samo 2 št. manjšo kot bi jo imela danes

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti