Obleka

Darija50  

član od: 22.1.2013

sporočila: 87

12. mar 2013 20:25

Vendelina tudi meni je zelo všeč!

 

Vendar če se spomnim pred 5 leti svoje hčerke, ki je imela valeto, nebi tega niti pogledla... Se bojim, da dekleta v teh letih gledajo na bolj drzne obleke nasplošno ( barva, kroj...) in tisto kar si one ˝zapičijo˝v glavi tako pač mora biti, ker če ne je 

 

 

 

Lp

Darija50

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

12. mar 2013 20:47

Vau, končno spet modne teme, kjer nas (ki se nas le počasi prijemlje) predvsem Vendelina jr. in občasno še par mojstric potrpežljivo osvešča!

Je manjkalo! Pa letos niste nič Oskarjevk komentirale? Sreča, da prihaja sezona valet, birm, porok...

 

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

12. mar 2013 21:07

Meni osebno letošnja zmagovalka: http://www.justjared.com/photo-gallery/2818969/jessica Ni ga čez stari holivudski glamur.

Pa seveda Diorjeva obleka mlade oskarjevke Jennifer Lawrence: http://frompdxwithlove.com/18265/fashion-2/oscars-2013-b

 

Apeliram pa na Vendelino za kak pomladni report. Komaj že čakamo! Če boš uspela, prosim kratek odstavek za nosečnice, ki smo tudi rade modne, ampak nekako prodajalci tega še niso ugotovili :)

 

Gigi_84

minka2  

član od: 10.6.2009

sporočila: 123

12. mar 2013 21:08

Meni pa se zdijo čudovite tiste oblekice, ki jih je predlagala Spice girl.

minka2

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

12. mar 2013 21:56

Gigi, čestitke!

 

Vadzajna  

član od: 16.7.2012

sporočila: 7

12. mar 2013 23:15

Vandelina, eto moj prvi post je namenjen vprašanju tebi :) Kaj se nosi pod tako ultra kratke oblekice? V Angliji opažam, da so te kratke oblekice zelo priljubljene in meni osebno zelo všeč. Končno sem se opogumila in kupila eno tudi zase, sedaj pa me zanima, kakšno spodnje perilo punce nosijo pod tako kratkimi oblekicami? Predvidevam da ne neke čipkaste tange. ampak me vseeno zanima če je morda kakšen trik s kakšnimi ultra kratkimi hlačami? Tukaj zelo kombinirajo z 40-denskimi črnimi nogavicami, ampak ker je moja oblekica poletne bež barve, mi to nekak ne sodi skupaj. Kaj meniš? Zraven pa seveda sodi primerna hoja in priklanjanje ;) hvala :) 

Tanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. mar 2013 7:06

Aj, če si v VB, potem imaš strahovito tveganje, da kiksneš mimo, sorry. Ker eno je street fashion v Londonu, drugo je pa tisto, *** cenzurirano zaradi žaljenja ***....

Da ne boš taka, kot običajna Britanka, takole:

- Ko se kupuje kratka oblekica, se v njej naredi predklon in če se pri tem manevru vidi zadnica, potem se tista stvar NE kupi. Ker tega se ne da ne nositi in ne da se usesti

- Pod tako obleko se nosijo ali spanksice (če so kratke) ali pa ženske bokserice. In pasent modrček. Brez čipk. Najbolje je nabaviti dober modrček kožne barve in zraven pasent ženske bokserice.



Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. mar 2013 7:10

tamalaursa je napisal/a:

Večjega oprsja nimam, boke in rit pa imam kar povdarjene ja. Imam tudi jaz vedno občutek, da tak kroj ni zame pa čeprav mi je zelo všeč.



tamalaursa

 

Eno je, kako se ti vidiš, drugo je, kakšne so objektivne mere. Če nabaviš dober modrček brez naramnic (brez tega prvega looka ne velja prakticirati), bosta juanitas delovali večje in potem boš ugotovila, da so mere čisto okej. Btw, tisti look lahko obleče vsaka punca do vključno 38, pri 40 bi pa bilo to treba že pogledati, kako deluje.

Vendelina jr.

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

13. mar 2013 7:12

Vendelina jr. je napisal/a:

Aj, če si v VB, potem imaš strahovito tveganje, da kiksneš mimo, sorry. Ker eno je street fashion v Londonu, drugo je pa tisto, ko se zavaljene Britanke iz ne-Londona rinejo v ozke obleke in obupno prestopajo iz seksi področja v vulgarno področje....

Prosim, da takih in podobnih oznak v bodoče ne uporabljaš več. Saj je jasno, zakaj, kajne?

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. mar 2013 7:18

To, dragi moderato2, da si  brez trohice smisla za humor in da tudi z razgledanostjo (teksti s področja oblačil so vedno bolj poprani in manj politično korektni kot je pa to sprejemljivo pri ostalih) ravno nisi na TI, je jasno že nekaj časa.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti