Kaj me moti

tema je zaklenjena

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

27. apr 2013 16:07

moderator2 je napisal/a:

Zakk1977, prosim vzdrži se slabšalnega označevanja predstavnic nasprotnega spola.



Verjemi, moderator2, da sem se precej vzdržal :)

Commis débarrasseur

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. apr 2013 18:19

This is getting better and better.....

Vendelina jr.

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

27. apr 2013 19:34

Kaj pa mene moti? Ni o hrani, ni o geniralijah, ni o prometu,...

Že dalj časa me mori obrezovanje dreves in saicer tisto, da ostane samo "štrcl".

Mogočno drevo, ki je raslo vrsto let ostane brez bogate krošnje, brez vrha ostanejo tudi smreke. No, meni to ni, me kar zaboli.  Tiste veje, kar zraste pri tako požaganem drevesu so še bolj nevarne. Z leti drevo umre.

Razumem, da se požaga veje, ki ogrožajo, ki so suhe ipd.

Na kratko.

katti

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

27. apr 2013 19:42

Enako, katti.

To se dela totalno nestrokovno- menda  vsak, ki ima 5min časa oz. veze na občini.

 

 

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. apr 2013 19:50

mojezlato je napisal/a:

 

Mene pa moti, kadar nekatere naključne mimoidoče (ne)znanke vidijo voziček in dojenčka (mojega) in takoj porinejo glavo k njemu in ga začnejo pa raznih delih telesa prijemat, 



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

Ko je bil moj baby še baby  sem bila prav tako čisto alergična, če so ga tuji ljudje poskušali prijemat. Navadno sem odmaknila voziček in jim dala precej (beri: zelo) grd pogled. Oni mene niso poznali, jaz njih ne. Zakaj se hočeš dotikat mojga otroka? Kaj če bijaz prišla do tebe in te prijela za lica ali pobožala po laseh!! Yikes.

 

Brez posebnega truda se naredi kako udarno sporočilce, ki se ga obesi na voziček.

 

 

 

 

Vanja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. apr 2013 19:57

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

mojezlato je napisal/a:

 

Mene pa moti, kadar nekatere naključne mimoidoče (ne)znanke vidijo voziček in dojenčka (mojega) in takoj porinejo glavo k njemu in ga začnejo pa raznih delih telesa prijemat, 



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

Ko je bil moj baby še baby  sem bila prav tako čisto alergična, če so ga tuji ljudje poskušali prijemat. Navadno sem odmaknila voziček in jim dala precej (beri: zelo) grd pogled. Oni mene niso poznali, jaz njih ne. Zakaj se hočeš dotikat mojga otroka? Kaj če bijaz prišla do tebe in te prijela za lica ali pobožala po laseh!! Yikes.

 

Brez posebnega truda se naredi kako udarno sporočilce, ki se ga obesi na voziček.

 

 

 

 



Vanja

 

To moti tudi mene. Pa ko sem bila noseča, me je motilo, ko me je folk (v bistvu samo ženske) božal po trebuhu. Mislim, resno, se me lahko ne dotikaš??

saša

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. apr 2013 20:07

Saška, samo zate:

 

 

Meni niti na misel ne bi prišlo, d abi se dotikala trebuščka katerekoli nosečnice.

 

Vanja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

27. apr 2013 20:44

Jaz pa prijateljice rada šlatam :D samo vedno prej vprašam, ker res niso vse za to. In se lepo zmenimo :D sej smo pa prjatlce. Če kiri ne paše, bo že rekla..Če pa ne reče.. si je sama kriva :D 

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. apr 2013 21:12

Ker nikakor ne pridem do dborega razloga, zakaj bi nekdo šlatal nosečkin trebuh, sem prišla do edinega logičnega  razloga: Pač imate fetiš. 

Bi bila vesela kakega pojasnila. Hvala. 

Vanja

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

27. apr 2013 21:32

Vanja, žal sem preveč prijazne sorte, pa takih stvari ne upam naredit. Morala bi se naučit biti bolj odločna.

Tudi meni ni bilo všeč "šlatanje" trebuha; mislim, kaj imaš od tega? 

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti