Konec sveta

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. dec 2012 23:13

Rada bi videla vse tiste, ki so si grmadili zaloge hrane, pa bivališča , pa kaj vem še vse. Je imel Einstein res prav, ko je rekel, da je človeška neumnost neskončna.

Ultranova, predvidevam, da na škatli od mleka.

 

naor

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. dec 2012 23:19

Prižgi National Geographic, naor, že cel večer jih kažejo.

tulka

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

22. dec 2012 6:20

Mizarka - iskreno mi je žal zate - res se ti je podrl svet (verjemi ni konec sveta) - tako kot bi se mnogim nam, ki še imamo službo - pa niti ne vemo do kdaj, tudi če firma v tem trenutku dela.

Ker si pozitivna, pridna (spremljam te na raznih forumih, gledam slike dela tvojih rok...), ti želim da bi svet ki se ti je podrl čim prej sestavila. Vse dobro v teh zadnjih dneh odhajajočega leta, mirne praznike tebi in tvojim domačim in čim več dobrega v prihajajočem letu (tudi vsem tvojim - kot si zapisala 115 sodelavcem).

Sicer pa sem nameravala, ko sem videla ta naslov, napisati naslednje:

Danes je nov dan - še smo tu, hvala Bogu. Kateri bo naslednji kodelar, ki napoveduje katastrofo tej ljubi Zemljici in spet se bomo tresti in trepetali, pričakovali.... Einstein je imel prav.

 

Lep in miren dan vsem skupaj.

tedyka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15163

22. dec 2012 8:29

Pa smo dočakali 22.12. in hčerkin rojstni dan....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

22. dec 2012 9:27

Mizarka, za mene je bil pa konec sveta 10. oktobra, takrat sem dobila obvestilo, da sem med tistimi, ki  smo odvečna delovna sila. Ja, nič, začela sem kot Bog, znova ustvarjat svet, ponovno od začetka, ponovno začela iskati luknjo v katero se bom stisnila. Veš, da imam upanje, da mi je uspelo. So mi obljubili, če bo posreči, da z aprilom začnem delati. Tudi ti se boš pobrala, nobena juha se ne poje tak vroča, kot se skuha. A veš, da so tudi krti pod zemljo nekaj slutili. Vsi so silili na plano in imamo res lelikoooooo krtovincev okrog hiše. Ne obupaj. Moj učitelj na SŠ je vedno rekel:"Če vas vržejo 3-krat pri vratih ven, pojdite četrtič, pri okni not"! Kljub nastali situaciji, ti želim lepe praznike, pa slabo voljo preloži za po praznikah, itak ne moreš nič spremenit.

kvačkarica

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

24. dec 2012 14:08

Dan po koncu sveta, je imel Chuck Norris after party.

janko1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti