Poplave..

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

13. nov 2012 21:36

Bom rekla samo to,ne podarjajte stvari, ki so vam odslužile, če vam ne služijo, tudi drugim ne morejo.Kako se počutijo ljudje, ki dobijo obrabljeno opremo in neuprabna stara oblačila. Nekateri podarjajo samo zato,da se rešijo krame doma.Pomislite kako bi se vam zdelo?

adalbert

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

14. nov 2012 8:29

 

Se moram oglasiti.

Trenutno se s kolegicami precej ukvarjamo s pomočjo poplavljencem in vidimo in slišimo vse sorte,

od solz zahvale, do "A večjega stanovanja pa ni?? Tu pa jaz že ne bom živela", da ima kolegica umazan avto, da se barva ven ne vidi, občinski veljak pa benti, "kako  umazan služben avto imam,  kdo bo to pucal, jaz službenega avta že ne...."

Pa ogromno hvaležnih ljudi, tudi takih, ki odklonijo, rekoč, ah, mi bomo že, ni tako hudo, dajte tistim, ki še bolj rabijo.

Jao, jao!!!

Kot si LiliRoza napisala, vse mogoče doživiš, tudi z Naor se strinjam, ni vse za podariti. Pa o politiki menda tule ne smem, čeprav so veljaki prišli na obisk s helikopterjem in jedli kosilo v hotelu na račun občine. Mislim, da to kar precej stane. Lahko bi drugače ravnali, varčno.

 

Rimljanka, morda bi pa ti poskusila kdaj tudi kaj prijaznega napisati. Verjamem, da v resničnem življenju nisi taka. (spet sem se dala v zobe, oz v tipke)

Lep pozdrav, v imenu mojih sokrajanov hvala za vašo pomoč, ogromno je prihaja iz vse Slovenije.

 



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 14.nov 2012 08:39

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

14. nov 2012 9:09

marjja je napisal/a:

Rimljanka, morda bi pa ti poskusila kdaj tudi kaj prijaznega napisati. Verjamem, da v resničnem življenju nisi taka. (spet sem se dala v zobe, oz v tipke)

Je sicer škoda besed, marjja, apšak kje sem pa tukaj kaj neprijaznega napisala? Samo to sem napisala, kar je res. LilaRoza ni napisala, da doživiš vse mogoče, ampak je napisala le en negativen primer.

Hvala za prijazno menje o tem, kako sem tukaj samo neprijazna.

rimljanka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

7. nov 2014 15:28

Spet poplave, poplave. Srce me boli ob vseh teh novicah, ni ne konca in kraja prizadetih ljudi. Upam, da se bo tudi za naše organizirala kaka dobrodelna akcija, zima je pred vrati.  Toliko imamo politiičnih veljakov, pa tako malo ukrepov, da bi zaščitili poplavna območja. Le kdaj bo koga srečala pamet, a imajo res vsi hiše na pravih koncih, da se nič ne premakne. Ljudje še za hrano nimajo, kaj šele ob vsakokratni poplavi reševat svoje imetje. Res žalostno. 

Ne morem pozabiti mojega otroštva, ko smo trepeteli pred vsakim dežjem, saj nam je vsakokrat zalilo hišo, da ne govorim o pokopališču, ko se delale luknje v grobovih.  Na žalost nisem na položaju, da bi kaj spremenila, ampak nekaj za pomoči potrebnim pa lahko dam. Sem lahko zelo hvaležna, da sem sedaj na suhem. ( še)

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

7. nov 2014 16:30

Gaja nas ima dovolj in se je očitno odločila narediti red po svoje. Ko bomo ljudje dojeli, da nismo nad njo, ampak le droben delček mozaika, ko bomo končno začeli spoštovat in upoštevat svojo okolico, ostala živa bitja, soljudi in predvsem sami sebe, bodo tudi posledice v sprejemljivih mejah. Prej pa ne.

Pohvale in zahvale gasilcem, civilni zaščiti, policiji in vsem ostalim, ki so priskočili na pomoč, pa čeprav zgolj na etični pogon.

Drejček

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

7. nov 2014 19:17

Drejcek se podpisem

Sem popolnoma enakega mnenja, ki ga zelim deliti z vami vsemi.

lp

jaša

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

7. nov 2014 23:57

Toliko poplav, podjetja pa kljub temu še vedno forsirajo gradnjo na poplavnih območjih (vsaj v naši regiji, no) in občine skoraj brez pomislekov dopuščajo, da se tovrstna območja spremenijo v zazidljiva...kapital, sveta vladar.

...


Life is war against boredom~




Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 08.nov 2014 00:00

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

8. nov 2014 1:09

Sem zbrisala svoj komentar,  , nima sisla. Ubogi ljudje, ki jih vsakič prizadenejo poplave. 

 

Sporočilo je spremenil(a) Katrca11 dne 08.nov 2014 01:10

Sporočilo je spremenil(a) Katrca11 dne 08.nov 2014 02:30

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. nov 2014 6:40

JanisJoplin je napisal/a:

ARSO je priznal obstoj t.i. chemtrailov, torej to ni le teorija zarote http://www.arso.gov.si/podnebne%20spremembe/zanimivo

Letos 4x poplave in žledolom v obsegu, kakršnega še niso beležili?

Mislim, da vemo, kdo nam "rihta vreme"

Kje ti vidiš priznanje?????

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti