Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

21. nov 2014 10:27

Ja tudi jaz navijam za Valerija :). 

tej_a

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

21. nov 2014 10:29

Ali ima kdo kakšno idejo o celotnem postopku, kako je Valerijo pripravil »ocvrte liste bazilike«?

rdkapica

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

21. nov 2014 12:59

Tudi jaz navijam za Valerija! In prav privoščila sem mu, da je šel z Binetom v Pariz.

leny

cukrpekarca1  

član od: 28.7.2013

sporočila: 35

21. nov 2014 14:36

rdkapica je napisal/a:

Ali ima kdo kakšno idejo o celotnem postopku, kako je Valerijo pripravil »ocvrte liste bazilike«?



rdkapica

Kolikor sem lahko opazila, je listke na krožniku polil-obilno pokapljal z oljem in nato v mikrovalovko. Pa je polil kar precej tudi mimo listkov po krožniku.

Ali kaj pomaga?

Lep dan,

cukrpekarca1

 

cukrpekarca1

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12654

21. nov 2014 15:52

Balenka, a si mal falila forum

mopsika

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. nov 2014 18:27

Pa kako hitro se ti to zgodi! Tudi meni se je že. Nič hudega, saj je tukaj tudi govora o hrani.

 

naor

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

29. nov 2014 9:18

Kuhinja v kuhinji se počasi zaključuje...toliko kot so letos "kuhali" in skuhali v šefovi gostilni pa še nismo videli..zame najbolj pestra sezona..res pa je, da so tekmovalci prišli že malo pripravljeni v gostilno,glede na prvi dve leti..karakterjev v gostilni od takih do drugačnih,pač tako kot smo zunaj različni..pester izbor....

Letošnja sezona mi bo ostala v spominu predvsem po jedilnih perlah,ali kot je rekel šef kaviarju..večkrat uporabljenih in še bodo..in po prikazani sous-vide tehniki.Sicer so to tehniko že lani ali predlani uporabili,doma pa smo jo letos prvič sprobali...in ne zadnjič.

Malo pa bom le pogrešala to urco pred televizijo,in branje foruma na strani Gostilne..ker tam nisem prisotna (hvalabogu bi rekel moj )..bi se tukaj rada zahvalila tamkajšnim forumašem,predvem Mopnadji za jutranje odpiranje dnevnega foruma ,hiter pregled čez prejšni dan,da o vicu dneva ne govorim....pa BlackYaguarju za posnetke,pa Stricuizzaozadja..in tudi ostalim ,ki ste direkt poročali,slikco prpopali..če je kakšen forumaš tukaj tudi tam prisotem ,posredujte prosim zahvalo.

Upam in želim ,da bo tudi četrta sezona...kljub občasnemu nerganju čez šov,jedi,šefa,kuhno...tudi to je del Gostilne išče šefa...vas bomo gledali.

Koga bo danes Bine ven vregel pa se pustimo presenetit.

Vsak ima svojega favorita..in prav je tako..moj je definitivno Valerio...

Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 29.nov 2014 14:55

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

29. nov 2014 15:44

Tudi moj favorit je Valerio, čeprav, če zmago odnese domov Anže, tudi ne bo take panike - samo Markotu je ne bi dala... tudi to, da je šel Almir domov, je bilo pametno - če ne zaradi drugega pa zato, ker je s končnim komentarjem Valeriu pokazal kakšne vrste človek je in s tem se mi je totalno zasral...

Še kakšne sezone gostilne se ne bi branila... lahko pa naredijo kaj podobnega kot ima Hrvaški RTL 3,2,1 Peci

Sunny09

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12654

29. nov 2014 16:12

  Po mojem mnenju, bo Anže šel domov, čeprav bi rajši videla, da bi šel Marko, ki se je celo sezono "šlepal".

       Zmago pa si res zasluži samo Valerijo, denar bo s pridom uporabil  za učenje v Parizu, kar je zelo pametna 

       odločitev.

mopsika

evaslo123  

član od: 22.11.2014

sporočila: 2

30. nov 2014 13:34

Lahko namesto kritik šefa, voditeljice, komentatorjev, ... objavite kakšen recept ? Sicer je tukaj kot v krožku opravljanja, namesto kot v kulinaričnem ..

evaslo123

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti