Mesanje otrok v razrede

tema je zaklenjena

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. sep 2012 14:59

ČE Sergeja prav razumem, je problematični fant tisti, ki je bil nasilen že v vrtcu in verjetno z njim noče biti nihče, ne le carsolinin otrok.

tulka

Mygrace

sporočila: 6506

2. sep 2012 15:19

Hja, če ti Sergeja prav razumeš, Tulka, sem ga potem jaz očitno narobe

Mygrace

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. sep 2012 17:10

Saj sem dala velik 'če'

tulka

Mygrace

sporočila: 6506

2. sep 2012 17:51

Okej, NAJBRŽ sem ga narobe razumela

Mygrace

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

2. sep 2012 19:36

naj pojasnim par stvari...7 otrok je v nogometni ekipi, plus 4 iz okolice mesta...teh 10 otrok se med sabo razume in ima lepo...do lani so bili 3 razredi, v vsakem po 2-3-4 od teh. Konec solskega leta so na list napisali s kom bi zeleli biti in so se napisali vsi med sabo. Ne samo, da mojemu niso ugodili, kar niti ni tak problem saj se videvajo vsak dan na treningu in igriscu, ampak so ga pustili v razredu z nasilnezem ( za katerega ze od vrtca zahtevam da nista skupaj...pa ne samo jaz...tudi ostali starsi) in iz ostalih razredov dodali se 3 podobne. Kot razlog zakaj ga nocejo premestiti pa je da ce ugodijo meni morajo vsem....

carsolina

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

2. sep 2012 20:40

Torej sem prav predvideval. Čisto verjetno je, da so drugi starši osebno potrdili otrokovo željo in sta s sinom ostala v skupini, ki se bo verjetno najlažje sprijaznila z neupoštevanjem želje. Šoli ne moreš zamerit, ker v takih primerih rešuje nerešljiv problem. To, da si ga prešolala, je po moje najbolj elegantna rešitev.

Če bi ostal na šoli, bi ti svetoval, da preveri, če ta problematičen fant ni slučajno zaradi svoje debelosti tarča nenehnega posmeha in če tvoj sin ni slučajno kadarkoli sodeloval pri tem. (Upoštevaj, da svoje angelče samo mi vidimo angelske.) V tem primeru bi bila njegova fizična agresivnost razumljiva obramba. Vendar to zdaj ni več tvoj problem.

LP

 

 

Sergej

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

2. sep 2012 20:44

eh...ko bi vsaj bil po meni pa katerega kdaj prebunkal in se postavil zase...pa ni...ga grdo pogledas pa se zjoce...zato sem ga tudi presolala, ker nocem da me klicarijo v sluzbo, da naj ga pridem iskat, ker jih je spet dobil. Tisti bajsi pa ni tak zaradi debelosti ali ker bi se kdo spravljal nanj...je enostavno zleht...od majhnega...sam gleda kdaj bo katero kje uspicil. Nobenega starsa pa niso nic osebno sprasevali...kot receno...so otroci napisali zelje konec junija.

carsolina

moj svet  

član od: 23.1.2012

sporočila: 243

2. sep 2012 20:58

"bajsi"   To ni niti vzgojno, niti lepo.

moj svet

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. sep 2012 21:06

carsolina je napisal/a:

Tisti bajsi pa ni tak zaradi debelosti ali ker bi se kdo spravljal nanj...je enostavno zleht...od majhnega...sam gleda kdaj bo katero kje uspicil.

Dvoje:

1. Če tukaj tako pišeš, potem z in pred otrokom govoriš enako, najbrž tudi on (njemu). Kaj misliš, da s tem dosežeš?

2. Od malega, od rojstva, ni nihče žleht, pa karkoli že tebi to pomeni. Vsaka reakcija in vsako vedenje je odraz vzgoje, nevzgoje, vzorov, takih in drugačnih. Verjemi, ni gena za žlehnobo.

rimljanka

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

2. sep 2012 21:07

ja no...ce bi tvojega otroka z obemi nogami brcnil v trebuh in mu povzrocil notranje krvavitve al pa ga porezal z nozem po obrazu pri 3-eh letih bi ga verjetno se kako drugace imenovala...in to je samo par incidentov...da ne nastevamo naprej...njegova mama pa je vzgojiteljica...raje njej povej kaj je vzgojno pa lepo...

carsolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti