Insanity vadba

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

21. feb 2012 8:29

callum je napisal/a:

, izboljšava tistih stvari kjer si slabša (lahko recimo nekajkrat po par sklec - ideje katere delat: http://www.youtube.com/watch?v=_xMSPuVBT5g), namesto teka se pa raje odloči za kakšen sprehod.

 

 

callum

OMG... jaz sem vsa srečna, ko mi rata naredit 10 navadnih sklec

darjao.

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. feb 2012 8:34

Sem si ogledal zadevo a mi ne sede.
Ima katera/kateri še kakšna konkretna priporočila glede podobnih skupinskih treningov?
Za nekaj se odločam, a kod dec in plezalec, priznam, sem se iZGUBIL v količini skupinskih vadb. Majkemi, možgani mi ne morejo več procesirati koliko je tega na trgu. Pa sem mislil, da sem še mlad in v koraku s časom :D
Aja, lokacija treningov pa mora biti Maribor.

P.S: Nekaj v smislu joge z kardio vajami!! So imeli zadevo v fitness centru Betnava, ampak ne izvajajo več :((
P.S.S: Cena treninga, recimo 2x tedensko do 30€ mesečno. Ostalo mi pa zapolni plezanje in Pohorje :D

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. feb 2012 10:27

army camp, haha, kake maš. Cena za army camp je nad 200€ + to ni2x tedensko ampak v enem kosu.
Body pump, bom pa preveril.

Danke

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

22. feb 2012 13:51

V zahvalo eni clanici Kulinarike sem dobila posnetke ... tako da hvala se enkrat

 

Danes naredila Fit Test ... uffff!!! Jutri pa naprej!

Vaje ne bom delala 6x na teden, ker mi casovno ne znese, cilj je od 3-5x na teden. 3x je premalo, 5x bi bilo idealno.

 

ursus_le

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

22. feb 2012 13:59

Bravo ursus_le!

Dig deeper!

darjao.

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

23. feb 2012 10:14

Danes naredila naslednjo vajo po vrstnem redu ... in se nekako prebila do konca z vmesnimi postajami, da sem sploh lahko zadihala.

 

Mislim, da se nikoli nisem tako skakala po dnevni ... ha ha.

 

Pa sem danes zjutraj cutila hrbtne misice, za katere nisem niti vedela, da obstajajo pa sem vceraj naredila le FIT TEST.

ursus_le

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

23. feb 2012 13:58

Nimas kaj imet treme, samo moras pazit, da delas v svojem tempu. Tako sem se jaz malo ustela, ker sem gledala una dva skakajoca vzadaj, ko sta skakala kot da sta na fedrih in je bil tempo prehiter zame. No, potem ko sem preklopila na svoj tempo, pa je slo lazje ... no ja, lazje .

ursus_le

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

23. feb 2012 15:31

Mene je tudi zelo dajala trema od trenutka ko sem se odločila za vaje dokler nisem začela... potem je pa navdušenje pred vajo, sredi vaje si včasih razmišlam koji k* mi je tega treba, po vaji pa totalna evforija in potem spet komaj čakam in bi kar takoj šeee

Zdej me počasi daje trema za 2. mesec, ker pravijo, da je 100x bolj -ji... samo bom in zmorem!

darjao.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti