Insanity vadba

callum  

član od: 4.11.2008

sporočila: 35

7. mar 2012 11:03

 

Evo prilagam hibrid s HipHop Abs - enako od Shaun-a T-ja (poglejte si: http://www.youtube.com/watch?v=WdZ8Zhob-EI). Torej za vse, ki ste prišle do konca prvega meseca in recovery-ja in ugotovile, da niste primorane delati drugega meseca (ali ste ugotovile to pri zgornjih točkah) prilagam koledar vaj za naprej (malo sem ga zmodificiral). Po tem koledarju pa greste lahko na drugi mesec (in to dosti bolj pripravljene in v dosti boljši kondiciji), seveda če bo sploh še potrebno :). Pa ne pozabit vmes na recvovery week.

 

 

Prvi dan sem pozabil dodati Fit test. Tako da še to vkomponirajte.

Sporočilo je spremenil(a) callum dne 07. 2012 11:08

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

17. mar 2012 20:41

No punce, še delate kaj?

Jaz bi morala danes zaključiti z recovery week, pa sem bila med pripravljanju kosila preveč divja, se poškodovala in pristala na urgenci. Ni nič kaj hudega, ampak bom verjetno mogla insantiy za kak teden opustiti :( Pa tako sem se veselila fit testa v ponedeljek. Ravno včeraj sem razmišljala, da sem letos imela kar srečo, da nisem kaj zbolela in in insanity lepo tekel...Zdaj pa imam...

Pecenka

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

19. mar 2012 8:46

Kukuc!

Evo mene po gripi in obveznem počivanju, po vsega skupaj 3 tednih... sem danes začela s hibridom HHA/I.

Fat Burnig Cardio- super za kolena, nič ne bolijo. Intenziteta daleč od Insanityja ampak sem vseeno lepo zašvicala.



darjao.

Sporočilo je spremenil(a) darjao. dne 19. 2012 14:20

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

21. mar 2012 18:10

Po zelo dolgem času muskelfiber. prijetna bolečina, ki kaže da se nekaj dogaja.... Z vitaminčki ne šparam! Zdaj pa epizoda biggest loser za motivacijo potem pa 3. dan hibrida. lp

 

darjao.

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

22. mar 2012 8:48

Hmmm, to je pa zanimivo. Na zasebno pošto dobivam en kup pošte in punce pravijo da bodo začele ali so že začele, tukaj se pa nobena več ne oglasi. Gremo vtise, občutke, dogodke.... dajmo si vzpodbudo!

darjao.

callum  

član od: 4.11.2008

sporočila: 35

22. mar 2012 9:37

Lepo to, da je toliko novih kandidatk. Edino opozoril bi, da ne začenjajte z zgornjim hibridom. Ta hibrid je namenjem tistim, ki ste pri Insanity-ju dokončale prvi mesec in še niste pripravljene na drugega (no verjemite - nič te ne pripravi na drugega :)). Recimo pred tem hibridom bi bilo dobro narediti vsaj 1 mesec HHA, ker brez tega, ko boste prišle v zgornjem hibridu v tretji teden, vas bo povsem uničilo (pa še od prej si mišice ne bodo opomogle).

 

Obstaja pa še tretja pot: delajte po zgornjem hibridu tako da ponovite določene tedne. Tako bo lažje in bolj učinkovito in verjetno enakovredni rezultati (pa manjša možnost za poškodbe).

Recimo možnosti (od "najlažje" proti "najtežji" - priporočam št. 1):

1) H, 1, 2, 1, 2, R, 2, 3, 3, 4

2) 1, 2, 1, 2, 3, R, 4, 3, 4, 5

3) 1, 2, 2, 3, 3, R, 4, 5, 4, 5

 

*H predstavlja Hip Hop Abs teden (poljubno si izberite - ali pa če bo darjao svetovala, ker pozna bolje od mene)

*R predstavlja recovery teden (tu notri naj bodo 3*Core Cardio in Balance, 1*Max Recovery in 1*Fast&Furious, in 1*Fit test)

 

Obvezno naredite na začetku in na koncu Fit Test ter si rezultate zapišite! En fit test je pa med recovery tednom. Pa zelo priporočljivo, je da pred začetkom vsaj kak teden telovadite in poskusite narediti recimo tri vadbe (recimo kaj iz HHA, ter Cardio abs in Core Cardio in Balance iz Insanity-ja).

callum

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

22. mar 2012 16:08

Se strinjam s callumom. Že sam HHA je za začetnika dovolj velik zalogaj!

darjao.

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

26. mar 2012 17:16

Pa se tudi jaz spet malo javljam

Po 10.dnevni (prisilni) pavzi, sem prejsnji teden ze ponovila drugi teden. Danes imam za sabo ze drugi Fit test in rezultati so se izboljsali (pri dveh vajah niti ne tako dosti, kar pa je, po moje, posledica tega, da sem pri prvem Fit testu vaje izvajala nepravilno.

Moram pa povedat, da sem po 10.dnevnem "pocitku" pricela s Pure Cardio in mislila, da bom kar umrla ... ha ha. Ceprav sem tistih 10 dni ostala aktivna (tek, pohodi, sprehodi in kolo), se je ocitno telo prevec "spocilo". Pa se nekaj ... prvih pet-sest dni so me prav bolele misice, najbolj v nogah, dobesedno konstantni obcutek rahlih krcev ... bi rekla, da je to bilo od pomanjkanja Insanitya

Pa se en zanimiv podatek ... od zacetka Insanitya do danes sem pri hlacah presla iz stevilke 44 na 42 ... joupiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Nekaj ocitno ze delam prav !

 

 

urska

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

27. mar 2012 18:38

Danes je bil na vrsti Plyometric Cardio Circuit ... a se kdo sploh zaveda kako hudo in tezko je skakat in se potit pri sebi doma, ko na veliko vohas pecenje pri sosedih, ki izgleda na veliko pecejo nekaj hudo sladkega ... po vonju sodec resno sumim, da gre za rogljicke .

Vonj je bil tako hudo dober in mocen, da sem se med vajo odlocila, da bo bolje zame (ce se zelim prebiti in prepotiti do konca), ce lepo zaprem okno!!! Bitka je bila huda ... ha ha.

Pa se zdaj disi ko zmesano ...

urska

anjaprimoz  

član od: 28.3.2012

sporočila: 14

28. mar 2012 14:08

Tudi jaz sem navdušenka za insanity... danes je bil dan za Cardio power & resistance... in umiram... v dobrem pomenu besede. :)

Res pa je, da prej nisem čisto, ampak res čisto nič športala: služba, domov, vse z avtom... sicer me vse boli že tri dni, ampak vztrajam. Je pa res, da sem čisto navdušena vsak dan, ko preživim tistih 40 minut, ne da bi obupala. :)

 

Dig deeper! :) LP

anjaprimoz

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti