Nujnooo !!!

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

2. jan 2012 17:03

Mojcazala,

predvsem ti v novem letu želim, da se kdaj naučiš reči NE.Tisti eni pa sploh. Razen, če se nisi sama ponudila - potem pa res sebi pripiši. 

Sonja

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

2. jan 2012 17:19

Mojcazala, jaz edino ne razumem, pa vidim, da je to ravnokar limnol napisala, da se oblegiraš nekomu narediti nekaj, kar ti ni rutina, od tebe zahteva veliko časa, truda in dela, pa še, trenutno ti ni jasno kako boš to izpeljala. Torej, da si poleg vseh obveznosti, ki si jih naštela naprtiš takole breme. Če bi to delala zase, ker imate v družini praznik, bi razumela, da se boš pač lotila in te bo to stalo tudi nekaj živcev. Tista ena, je pa preložila breme iz svojih na tvoja ramena in jo do četrtka torta sploh ne bo skrbela, ker je prepričana, da bo vse v redu.

Verjamem, da ti bo na koncu uspelo, saj smo vajeni, da se oglašajo zaskrbljene gostiteljice, pekarice in kuharice, ki ne vedo kako bi se česa lotile, pa na koncu poročajo o vrhunskih uspehih.

Bodi le pozorna, da bo torte dovolj. Moje mnenje je, da jo mora vedno nekaj ostati, nikakor naj je ne bo ravno prav na račun premajhnih koščkov.

 

zeta

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

2. jan 2012 17:40

Tega, da bi torte, potice ali podobnega zmanjkalo še nisem doživela.

Zna zmanjkati pečenke, priloge, celo solate; torta, kakršna se ponuja v našem okolju, pa vedno ostaja in se nad njo čez tri dni še kokoši zmrdujejo.

 

nola

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. jan 2012 17:42

No, še jaz, da pristavim svoj piskrček: mojcazala, ko se najbolj mudi in ko se ti zdi, da bo stvar ušla, pol............... pol si skuhaš kavo se vsedeš in si rečeš: čebo konec sveta pač bo, da vsaj kavo v miru spijem. Pol srebaš kavo in si rečeš: navadna torta, iz enega recepta je za ( kot pravijo ) 12-16 kosov. Običajno je tortni model premera 28 cm, se pravi ploščina torte je pi x polmer na kvadrat = 3,14x 14x14= 615 cm kvadratnih. Če neredim trojno količino po receptih, to bo za  36 - 48 kosov, trojna ploščina je 3x615=1846 cm kvadtatnih, če bi bila kvadratna, bi mogla bit pol ( približno ) 43x43 cm. Če naredim te izmere, bo torta videti pretenka, torej treba mal zmanjšat ploščino, recimo 42x28 cm bo ravno prav, pa še režem mal manjše kose.............. in tako pri kavi v miru vse lepo potuhtaš, lahko še mal računaš volumne...........

Matr, to bi mi querida amiga znala zelo lepo pojasnit..........

 

ežoj

dolenc52  

član od: 2.1.2012

sporočila: 72

2. jan 2012 17:49

Pozdravček!Najboljše boš naredila ,da vzameš pekač iz pečice, spečeš biskvite namažeš z nadevom potem pa glazuro in kaj narišeš ali pa samo z smetano okrasiš sigurno boš imela dovolj za vse . Torta bo super samo da ne bo okrogla. Upam da ti bo uspelo.

dolenc52

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

2. jan 2012 18:03

ker mi je ena naročila torto, in ker za tako število še nisem delala sem vas prosila za pomoč.

saj razumemo, posel je posel

če mi bo uspelo pri dveh majhnih otrokih in ker najmanjšega še dojim res nimam veliko časa za nabavo sestavin 

za katerega si se najbrž po svoji presoji, kolikor je pač premoreš, odločila.

Ker kličeš na pomoč kot da si čisto brez svoje krivde padla v morje ali ledeniško razpoko, smo si pač vsak po svoje, če seveda koga sploh zanima in si je za tako oslarijo pripravljen vzet pet minut, ustvarili svojo predstavo o xxxx, ki med računalnikom in štedilnikom bezlja s priklopljenim dojencem.

nola

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

2. jan 2012 19:33

vidim da ste si ustvarili popolnoma napačno predstavo o meni...torte delam že kar nekaj časa, problem je le v tem, da me skrbi le to,če bo torta dovolj velika za 50ljudi, če jo naredim v pekaču iz pečice in če obstaja kje kakšen večji podstavek za torte ker jaz večjega od 40x30cm nimam, žal.

dolenc52 in ežoj-hvala vama za predloge...za druge pa nimam besed.človek pač vpraša za nasvet in dobi nekaj osupljivih, predvsem pa preveč odgovorov od samovšečnih, vsevednih ljudi, ki mislijo da vsi vse znajo...tudi jaz sem že nekaj časa v tem, res da sem član šele eno leto, ampak ali ste se morda prej vprašali, če sem imela mogoče prej internet...

pač še nisem rabila delat tolikšne torte-in če si je ženska zaželela pravokotno, za 50 ljudi ji pač moram ustrežt, ali kako???

hvala vam za odgovore in vaš dragoceni čas! :)

mojcazala

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

2. jan 2012 19:43

Da ne boš tudi ti popihala ,kot brolija-mi je kar žal zanjo...(samo moja misel)

andreja m

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

2. jan 2012 19:50

mojcazala ne se sekirat :) kaksno torto pa bos pekla? mmmm jaz bi tudi kaksno tortico papala :)

carsolina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. jan 2012 19:51

mojcazala je napisal/a:

...ampak sem bolj nova v tem poslu in mi ne grejo te gramature na osebo...pa tko naprej :) zato bi rada bolj specifične mere kot sem prosila-cm x cm...upam da ne prosim preveč!

 mojcazala

Vidiš, meni pa ne gredo podčrtane besede nekako v povezavo. Če si v poslu, moraš imeti kvalifikacije, če jih imaš, si morala imeti izobraževanje, če si imela izobraževanje, ste se take reči morali učiti..... Torej?

Take podstavke s pokrovi imajo vsi, ki se ukvarjajo s prodajo takih reči, recimo EuroNova in Pekarna Vrhnika na Brnčičevi v Črnučah bi že znali imeti.

Sam postavek ne more biti problem, vsaka deska primerne debeline in velikosti bo OK, odrežejo ti jo v vsakem Bau.....in podobnih trgovinah, ki imajo oddelek s hobi programom, oblečeš jo, kot so ti svetovale......malo večji problem je pokrov, ampak, saj zanj ne sprašuješ.

Koliko te bodo veseli v slaščičarni, glede na to, da si jim konkurenca, upam, da vsaj legalna, pa ne vem.

 

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti