Mirno silvestrovanje

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. dec 2011 21:46

Ne vem, kako berete. Očitno je problem ravno v tem, da je doma tako hrupno, da je to za otroke neprijetno (no, ne le zanje). In odtod želja, da se umaknejo. Bi rekla, da ne ravno na drug konec države, samo v mirno okolje.

 

rimljanka

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

29. dec 2011 22:02

Ibiza, če bi lahko bili pri noni, babi, bi bila verjetno to najboljša izbira.

Drugače pa mi živimo v centru manjšega slo mesta, ni ravno Ljubljana, je pa za novo leto zelo glasno. Pokanje, glavni ognjemet je tako rekoč pred našim balkonom, na trgu je živa muzika.

Otroka sta stara pet in štiri leta in se ne en ne drugi nista zbudila niti eno novo leto. Ves šunder sta prespala, pa je pokalo, da so naju ušesa bolela! Je pa res, da nimamo izkušenj z glasnimi sosedi, tako da tam po eni uri je najhujše mimo.

Če ne drugače Ibiza, bo pa prvega in drugega v novem letu zagotovo mirno.  

Pa srečno!

 

Vilma

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

30. dec 2011 1:17

ibiza,Nebesa ti ne bi priporočala,(mogoče,kot si rekel,da gresta sama)ker za več kot tri osebe,skoraj ni,čeprav je hiška velika.Odvisno tudi od starosti otrok.Ker je dobro,da  tam izkoristiš tudi bazen,savno.....

ultranova

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

30. dec 2011 8:07

Vilma je napisal/a:

Ibiza, če bi lahko bili pri noni, babi, bi bila verjetno to najboljša izbira.

Drugače pa mi živimo v centru manjšega slo mesta, ni ravno Ljubljana, je pa za novo leto zelo glasno. Pokanje, glavni ognjemet je tako rekoč pred našim balkonom, na trgu je živa muzika.

Otroka sta stara pet in štiri leta in se ne en ne drugi nista zbudila niti eno novo leto. Ves šunder sta prespala, pa je pokalo, da so naju ušesa bolela! Je pa res, da nimamo izkušenj z glasnimi sosedi, tako da tam po eni uri je najhujše mimo.

Če ne drugače Ibiza, bo pa prvega in drugega v novem letu zagotovo mirno.  

Pa srečno!

 



Vilma

Sam imam iste izkušnje, otrok je prespal že dva silvestrova, pa smo bili tisti glasni sosedje kar mi :)

Sumim da v ni problem ravno v otrokih.



Commis débarrasseur

Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 30.dec 2011 08:08

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

30. dec 2011 14:39

Tudi jaz sem razumela tako, kot rimljanka. Mogoče bi bilo pri babicah in dedkih še vedno dovolj domače, a vsaj malo tišje?

Pri nas je tudi za silvestrovo vojna in čisto razumem, da mora biti to z bolnimi otroci še huje.

tulka

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

30. dec 2011 17:53

Rimljanka in tulka, prav sta razumeli.

Zzak, sem par postov nazaj napisal, da je problem tudi v nama. Oziroma, natančneje, v kombinaciji vsega.

Smo res scrkljani, kar se tega tiče.

Kakorkoli, lepa hvala vsem za komentarje. Očitno bomo res kar doma, saj po celem dnevu telefoniranja nisem dobil nič pametnega. Ponudniki primernih prenočišč imajo ali zaprto ali zasedeno ali zabave v hiši ali...

Prav mi je, kaj sem pa tako dolgo čakal. Bo pa za naprej šola. Se vsaj samo nase lahko jezim.

peter

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

30. dec 2011 17:55

Še to, že par let smo silvestrovali pri babici, vendar to letos pač ni mogoče, po spletu okoliščin. Sem pa najprej tudi sam razmišljal v tej smeri.

peter

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

30. dec 2011 18:27

ibiza je napisal/a:

Prav mi je, kaj sem pa tako dolgo čakal. Bo pa za naprej šola. Se vsaj samo nase lahko jezim.
peter

 

Ne počni zdaj tega, kako te bo pa bolela glava. A še to rabiš?

Prepričana sem, da se boste imeli letos tudi doma lepo, po praznikih poročaj, za drugo leto pa zdaj že veš, kako je treba.

zeta

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

30. dec 2011 20:10

Vem, da to ne bo odgovor, mogoče samo nasvet, ki je meni velikokrat pomagal in še vedno pride prav.

Naprej sekirat se ne splača, ker se največkrat ne zgodi, če pa se že zgodi se tudi ne splača, ker se je tako ali tako že zgodil.

 

Naredite si prijetno praznovanje v danih možnostih

kobra 1

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

2. jan 2012 14:04

No, da napišem, kako smo prestali silvestrovanje:

Bili smo doma. Otroka sta zaspala okrog desetih (in spala celo noč), žena okrog enajstih, jaz pa okrog enih. Pokanje je bilo sicer kar intenzivno - po pričakovanjih - glasne glasbe pa skoraj nič.

Hvala vsem za nasvete.

Kako ste pa vi preživeli silvestrovanje?

peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti