El clásico...in to štirikrat

liberica  

član od: 13.2.2007

sporočila: 57

27. apr 2011 20:20

Tudi jaz upam, da se je zmotil. Sem si rezervirala sedež v prvi vrsti...Še dobro, da je velik ekran. liberica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. apr 2011 5:55

Ampak kaj dosti nogometa včeraj ni bilo. Oziroma, Real je igral z desetimi igralci, ker je Pepe dobil rdeč karton. No, če ni nogometa, so pa tenzije in kolaž tega je na tem linku. Ljubiteljic Guardiole, Casillasa et co. pa je veliko tudi v primeru, če fantje berejo telefonski imenik.....

http://www.rtve.es/alacarta/videos/champions-res

 

Vendelina jr.

neznan uporabnik

28. apr 2011 11:41

Vtis in štof za razmišljanje sta mi dala včeraj dva:

- Messi s svojimi slabimi 170 cm in nizkim težiščem

- Adebayor s svojimi dobrimi 190 cm in dolgimi okončinami

Še najbolj mi je bil všeč trener.

 

 

 

 

japaja

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2011 11:44

japaja delo je pri tleh , še vseeno stavim na Messija Začetnica

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

28. apr 2011 12:10

Japaja, kateri trener? Eden je fejst (!!), pa grdo gleda, drugi je malo manj fejst, pa bolj prijazen. sonci

neznan uporabnik

28. apr 2011 12:30

Hehe...un, ki je tko lepo ene parkrat pomežiknil in preden je šel v kot

japaja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. apr 2011 13:29

A se ti je potem kaj smilil, ko je jezno gledal izza "rešetk"?

Jaz še zmeraj stavim na Guardiolo, kar se stila, šarma in vsega ostalega tiče Sicer pa včeraj niti ni bilo tako slabo, dosti bližnjih posnetkov, fantje so sicer prevečkrat pozabili na bonton, to ni bilo lepo, ampak, rezultat je pa kar fajn

Tule še nekaj "čtiva":

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/photos/ga

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/video/ind

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. apr 2011 13:43

Mi pa ni jasno, kaj si tale predrzni fant misli. Pes je sinoči res na nekaj lajal, pa na osmici pri skoraj sosedovih je bilo precej glasno ... ampak tegale na mojem vrtu pa res nisem pričakovala ... sem pa vseeno mislila, da so fantje do naslednje tekme malo bolj pod nadzorom

 

A ima morda katera kaj "veniša" ali varikine za posodit?

Mojca

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2011 13:45

mam jaz samo ne za Ronaldov dres ;) ni blema bejbi... Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. apr 2011 18:50

Pri vas na Krasu ste za vice

 

Sicer imajo Španci s tem obilo dela. Včeraj so prikazali en kafič v provinci, ki je v lasti dveh složnih bratov, ki se razumeta in podpirata...samo eden navija za Barco, drugi za Real. In  tako zadnjih trideset let vedno, kadar je čas za El Clasico (zakaj mi tipkovnica ne sprejema akcentov?), razdelita lokal na polovico, narišeta razmejitveno črto, skladno s tem okrasita svojo polovico z navijaškimi barvami in potem v enem delu streže en brat, v drugem drugi in v enem delu so navijači Barce, v drugem pa navijači Reala.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti