Prvoaprilske...

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. apr 2011 13:31

no, ko sem jaz videla, da se je trdi disk s kulinariko izbrisal, me je tudi popadel strah, da so nam v službi omejili dostop do nekaterih starni ... Kar bi sicer bilo komaj verejtno, ker imamo odprt dostop do vsega in nihče nič ne kontrolira, ampak nikdar ne veš...

sem si potem kar oddahnila

mamamia

mamamia

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

1. apr 2011 13:43

A, mene se da dvakrat na isto foro!!! Dopoldne mi je sestra povedala, da so eni prvoaprilski heci tule na kulinariki. Pridem domov odprem računalnik in kulinarično (še vedno zelo jezna po prebiranju pošte o odmeri dohodnine, ki žal ni prvoaprilska šala) in kaj vidim!!!!!???? Neeeeee. Pa ne še to. Potem pa še nisem bila prepričana če sem prav klikala, da nebi še jaz kakšne štale naredila na računalniku. Hja, dobra fora hema

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. apr 2011 13:50

mamamia je napisal/a:

no, ko sem jaz videla, da se je trdi disk s kulinariko izbrisal, me je tudi popadel strah, da so nam v službi omejili dostop do nekaterih starni ...


Še nikoli nisem bila tako tiho in potem sem mislila, aha, sej je prav, služba se mi maščuje, ker preveč visim gor....

Moram pa reči, da je bilo prvič mnogo huje, saj so poklicali rešilca, da me oživljajo....joj, kako sem bila jezna, da sem zapustila Kulinariko za pol ure

Živi s srcem, ne z glavo.

tipica5  

član od: 31.7.2009

sporočila: 49

1. apr 2011 14:46

Jaz pa nisem nasedla. Čim sem vidla tista okenca, sem se spomnila, da je bila podobna šala tudi lani na 1.april. He, he tipica5

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

1. apr 2011 15:03

Pšobe. Že tko me internet zafrkava tale teden, pa čez dan več ali manj sploh ne dela (moram poklicat kakšnega bolj pametnega od mene, kar se tega tiče, da pogleda, kaj je narobe), potem mi pa še s takimi zadevami čas kradete. Sicer sem takoj vedela za kaj gre, za tiste, ki vas niso navajeni je pa verjetno res kar mali šok.

Nena

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. apr 2011 15:10

Mi smo pač malo drugačni... v vsem ;-) Nismo kot jajce jajcu podobni ostalim stranem. Mi je žal če vas je ujezilo.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

1. apr 2011 15:16

mene bolj pojezi, da se po vseh teh letih folk še zmeraj ni navadil na tvojo krutost. Ko sem prebrala tudi za hip nisem verjela tej neumnosti. Kliknila sem OK, pa zopet na začetek. Normalno da vse dela. Spomnim pa se, kako me je prvo leto pobiralo od straha. Veliko uspeha v bodoče in v premislek vsem za naprej. Je škoda hlačk, srčkov in ožilja, je bolje da se človek privadi na potegavščine, pa čeprav krute. lp Vesna

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. apr 2011 15:19

Drugo leto bo kaj drugega... morda ne bo pa nič, ker boste vsi pričakovali ;-)

PS - Sicer sem pa napisal, da brišete NAŠ disk, ne VAŠ. In nenazadnje, uporabnik ima lahko to kot trening osveščenosti, da ni vse za klikati, kar pade v brskalniku na zaslon ;-) Oz. da je treba prebrati kaj piše. Glede na to, koliko jih je kliknilo "OK" in ker verjamem, da nam ne želite slabega, mislim da, ali niso prebrali ali pa so poznali vic.

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

1. apr 2011 15:26

Tudi mene niste potegnili. Sem že predolgo na tem portalu  Je blo prav zabavno kliknit OK :)

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

1. apr 2011 16:25

meni pa je bilo že takoj čudno, kako naj bi jaz brisala disk kulslo? pa sem vseeno stisnila, potem pa je mene stisnilo, ker je začela zadeva delat, delat, potem pa hitro da ga prekličem, pol pa vidim da je joke.... sicer pa - danes v službi so nekateri padli na - "ej, šef te kliče, prid k njemu"in greš proti pisarni ves v strahu, kaj je pa spet .... , potrkaš na vrata, ker ga ni, vprašaš sodelavca v nasprotni pisarni, kje je, ti pa pove, da je danes na dopustu - ha ha ha. Lp Mateja Sporočilo je spremenil(a) tejča dne 01. 2011 16:31

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti