Iščem žarmojstra/e za piknik cca 100 ljudi

mikele  

član od: 22.3.2011

sporočila: 1

tema odprta - 22. mar 2011 8:45 | ogledi: 8.725 | odgovori: 6

Kot je napisano v naslovu iščem ekipo, ki bi na piknik u imela ''čez'' ŽAR, oziroma hrano.

Pod to mislim vse kar pride iz roštilja, zelenjava, kakšna enolončnica(golaž, bograč,...)

Iščem tudi primerno lokacijo za organizacijo piknika, po možnosti čimbližje Lj.

Gre za poročni piknik za cca 100 ljudi.

Zaželjeni predlogi, izkušnje, ponudbe.

Hvala

mikele

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

22. mar 2011 9:16

Tam ob Zbiljskem jezeru (Medvode) je tak prostor, pa ne vem, kdo je lastnik. Bili smo prejšnjo nedeljo, hrana je odlična in sem čisto slučajno vprašala, če oddajajo za piknike tudi (2 objekta sta). Lastnik je rekel, da imajo tudi catering (tudi v LJ imajo neke lokale), za roštiljanje najraje poskrbijo sami (je najem cenejši, če je vključno s hrano). Menda bodo zdaj kmalu tudi splav postavili tam zraven. Lokacija je nekako tako (nisem bila šofer in temu primerno znam opisat pot): mimo onih hišic "Zbiljski gaj", če prideš iz LJ, skozi mini gozdiček, mimo neke gostilne ob cesti na desni, v križišču desno, na koncu naselja desno po makadamu (vidiš značilen kozolec), nato kar ravno (če je rampa dvignjena, seveda), pa levo in že vidiš dva lepa lesena objekta, velik parking, labodi na jezeru... Če te zanima, lahko dobiš telefonsko številko lastnika (je moj sin, ki nas je tja peljal, povprašal zanjo). Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 22. 2011 09:26

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

22. mar 2011 9:19

Za žarmojstra ne vem, lokacija je pa zelo dobra v bližini Šentjakoba, blizu Darsovega objekta, ob AC, na levi strani (v smeri proti Lj, najbrž bo znal kdo boljše opisati). Delno zaprt objekt z piknik kuhinjo, ribnik z nekaj živadi, ograjeno igrišče z mivko za odbojko, velik travnik...

Če rabiš kontakt, se lahko pozanimam pri znanki.

 

lp

robida

šik  

član od: 24.7.2009

sporočila: 14

22. mar 2011 20:42

V Zasavju za večje skupine organizira (prpravi, speče, skuha...)hrano en od lokalnih mesarjev... Kako je s plačilom ne vem, so pa zelo zadovoljni z njegovo ponudbo, ma tople in hladne jedi, tut bograč kuha...Preveri, mogoče je v tvojem koncu tudi kak tak, drugače pa sporoč, pa ti dam številko! šik

moniq  

član od: 21.1.2008

sporočila: 32

23. mar 2011 13:18

Sem ravno pred dnevi dobila na mejl ponudbo od ene firme, ki se s tem ukvarja http://www.mojpiknik.si/ Kot je razvidno iz mejla, imajo piknik menije od 16 do 23 eur. Cena menija vključuje hrano, glasbo, ter piknik-prostor. Pijača se obračuna po porabi. Nimam pa izkušenj z njimi. moniq

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

23. mar 2011 13:26

Kaj pa Mostec? Sama sem imela tam piknik ob odhodu v pokoj in je bilo fajn. Za žar so poskrbeli oni, tudi pijačo, jaz sem prinesla s sabo le solate in pecivo. Okolje je lepo, veliko prostora, vse se da dogovoriti glede na vaše želje.

Sweetie

mikele  

član od: 22.3.2011

sporočila: 1

27. mar 2011 7:38

Iščem še kuharja, ki bi pripravil golaž v kotličku za cca 100 porcij....okvirna cena? mikele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti