Ema 2011

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. feb 2011 11:45

Prišla sem do zaključka, da je žirija z izborom pesmi, za kateri so lahko glasovali gledalci in gledalke, preverjala naše mentalno zdravje. A nobenega ni zmotilo, da je bila v žiriji slavna hrvaška pevka? Mene je zelo, čeprav nimam nič proti Hrvatom in nič proti Severini, ampak če je to slovenski izbor za slovensko skladbo, ki bo na Eurosongu zastopala Slovenijo, je edin logičen sklep, da bomo o tem odločali Slovenci. JanisJoplin

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

28. feb 2011 12:04

Meni je bila najboljša pesem, ki jo je zapel Klemen - skupek vseh naših evrovizijskih komadov do sedaj. Sicer sem pa navijala za April, ker gre pesem hitro v uho, to se mi zdi pri eurosong pesmi itak najbolj pomembno. A kar je, je, zdaj držim pesti za Majo.

saša

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15220

28. feb 2011 12:11

Tudi mene je zmotilo, da je bila v žiriji Severina! Saj smo vendar izbirali slovenskega predstavnika!!!!! Drugače pa pohvalno za malo drugačno Emo, predvsem gre zasluga odličnemu voditelju Klemnu. Maja pa ima odličen glas in škoda, da ni njena pesem bolj izstopajoča. V tem pogledu jo je prekašala April.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. feb 2011 12:30

Samo čakal sem kdaj se bodo vsuli... najprej Daniela na Prešernovem trgu, sedaj pa še Severina na izboru Eme, o moj bog...

Mislim da je najbolje da bojkotiramo dopuste na hrvaškem. :)

Drugače je pa Severina baba ki je v slovenski estradi ni, vsaj ena poživitev v sivini raznih Derend, Regin, Švajgerc...



Commis débarrasseur

Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 28. 2011 12:31

Liguini  

član od: 18.2.2011

sporočila: 23

28. feb 2011 12:36

Mene je pa predvsem zmotilo sinhrono prevajanje v Slovenščino oz. glas in način govora prevajalke. Mi je pa zmagovalna pesem všeč, ne vem če bo uspešna, gre pa v uho. Sem bil pa navdušen nad koncem Eme in Klemnovo predstavo :) http://kuhinja-s-srcem.blogspot.com

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

28. feb 2011 12:48

Lahko tko mal vmes vprašam ? Ali je Dora mimo ? Kakšen način izvajanja pesmi so imeli (enkrat sem zasledila, ko sem menjala programe, da je Dora na sporedu, a so izvajalci peli tuje že obstoječe pesmi) ? Če se komu v dveh stavkih ljubi naspisat, se mu zahvaljujem. Ni me pa treba pošiljat ....kamorkoli že . Hvala !! http://www.mojalbum.com/jagikroki/torte

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

28. feb 2011 12:57

Tudi mene je letošnja Ema prav pozitivno presenetila. Voditelj je bil odličen (ob gledanju raznih Mariov, Lorel od silne sladkobe dobim sladkorno :) pa tudi skladbe so bile za moj okus nadpovprečne. Majina pesem mi je sicer dokaj povpečna, amapk proti lanskim zmagovalcem pravi blagoslov. Sama bi dala svoj glas LeeLooJamais, všeč so mi bili tudi Tabuji. Glas prevajalke pa je bil res mimo, kot, da poroča iz vojnega območja :) magnolija

sooonck  

član od: 8.6.2010

sporočila: 144

28. feb 2011 13:18

Kroki, finale Dore 2011 bo v soboto 5.3. sooonck

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

28. feb 2011 13:34

se strinjam, prireditev kot sama je bila zelo gledljiva, tudi mene je motilo tisto prevajanje Severine (ko ne slišiš ne njo, prevajalko pa tudi ne ko dve naenkrat govorita), če že mora biti prevod, bi že Klemen lahko potem malo povzel kar je Severina povedala. Sicer pa ni zmagala moja favoritka, ki bi morala zmagati že lani, Nina Pušlar. spelja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti