Svečani oblačilni report 2011

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. apr 2011 11:27

Mimogrede, tole bo limnol bolj vedela - a sedaj že dajejo diplome v kakšne mape ali pa je še vedno tisti kvadrast format brez zaščitne mape in se potem človek ukvarja s tem, kako to zadevo držati? Vsaj pred osemnajstimi meseci je bila na lj.univerzi še vedno tista verzija "kvadrat brez mape"?

 

Crocsi me pa v resnici plašijo. Crocsi so rezultat nezaščitenega seksa med kondomom in holandskim coklom

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

28. apr 2011 11:54

Ojoj, dizajn ljubljanskih diplom je res da bog pomagaj.... menda pašejo k rektorjevemu plašču, pa še k temu ne najbolj. Neke mape so zraven, ja, ampak kakega splošnega napredka pa žal ni.

Sonja

ela113  

član od: 26.4.2011

sporočila: 134

28. apr 2011 12:21

Vendelina jr. je napisal/a:
Crocsi me pa v resnici plašijo. Crocsi so rezultat nezaščitenega seksa med kondomom in holandskim coklom

Vendelina jr.
Zdaj sem se pa nasmejala za cel dan vnaprej. Hvala za to misel, Vendelina! ela113

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. apr 2011 10:16

Punce, jaz sem malo poškilila na prihode gostov v Westinstersko opatijo...in vidim, veliko štofa bo za obdelat po tem, ko bo tale poroka končana. Se srečamo na temi.

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. apr 2011 18:41

Komaj čakam na tvoj komentar o pokrivalih povabljenk. Predvsem pa o oblačilih in pokrivalih obeh Andrewjevih hčera.

 

naor

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

29. apr 2011 18:52

Tudi jaz Naor, toliko klobukov na kupu še nisem videla, me prav zanima komentar.

Vilma

neznan uporabnik

29. apr 2011 19:31

Kraljica je bila carica itak.

O tistih klobukih pa...tisto je bilo res za promet ustavljat, hehe...se ga da na različne načine, o tem vedno govorim

O komentatorjih na TV SLO pa vse najslabše, pod nivojem, zavajujoče, pritlehno, poceni....prevajala sta mi sliko, podobno kot un na tisti kulinarični "primemo kozico, prenesemo kozico, spustimo kozico.."......in če ne bi štela konjev, bi bila prepričana, da jih je 6 vpreženih v kočijo.....

 

Bistveno je, da ni bilo dežja.

 

japaja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

29. apr 2011 19:43

Za angleško beroče je nekaj najpomembnejših detajlov o nevestini obleki, nakitu in ostalih drobnarijah tule:

http://www.bbc.co.uk/news/uk-13235599

Sicer pa poročna galerija, da si osvežimo spomin:

http://www.bbc.co.uk/news/in-pictures-13231282

http://www.officialroyalwedding2011.org/

Gospodični Beatrice in Eugenie pa sta mene spominjali na dve gozdni ptici (šoji), pa brez zamere. Glede na eleganco Njenega Veličanstva, neveste Catherine, nevestine matere, nevestine prelepe sestre in ostalih gostov v prvih vrstah, bi morali s svojim obupnim mejkapom in avšastimi pokrivali vsekakor ostati nekje v kotu

Britanci so seveda opazili tudi "epic fail" nadvse slavljenega Davida Beckhama ... častno medaljo si je pripel na napačno stran suknjiča

 

Vam moram povedati eno luštno stvar o Britancih Moja tašča hodi občasno likat nekaj profesorjem devinskega mednaronega kolidža in je danes prišla domov popolnoma navdušena. Ne samo, da so v stanovanju "njene" angleške profesorice danes vihrale majhne zastavice, pa prt v britanski barvah, TV seveda na "on", na mizi pa mafinčki s slikicami mladega para ... v stanovanje so prišli še ostali Britanski profesorji s šampanjcem in prav prisrčno nazdravili po končani poročni zaobljubi in ganjeno vzklikali "naj dolgo živita Kate in Will"

A niso simpatični?

Jaz pa sem med prenosom srkala čaj iz posebne skodelice s sliko Njenega Veličanstva, ki sem jo dobila od ene  80 let stare gospe iz Brightona, ki kar ni mogla verjeti svoji hčeri (moji prijateljici, ki je kupila hišo v sosednji vasi), da v eni majhni kraški vasi živi "mlada dama, ki je velika oboževalka gospe kraljice". In je skrbno zapakirala skodelico in jo po hčeri poslala meni Naj živijo pravljice!

Mojca

neznan uporabnik

29. apr 2011 20:13

Tale Bechamova medalja...me spominja na jaro gospodo iz Ljubljane, ki je predvidevala, da bo z nakupom "meščanskega" stanovanja postala meščanska.....

....(Ikea laufa press)....

japaja

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

29. apr 2011 20:26

Gospodični Beatrice in Eugenie pa sta mene spominjali na dve gozdni ptici (šoji), pa brez zamere. Glede na eleganco Njenega Veličanstva, neveste Catherine, nevestine matere, nevestine prelepe sestre in ostalih gostov v prvih vrstah, bi morali s svojim obupnim mejkapom in avšastimi pokrivali vsekakor ostati nekje v kotu

 

Ja sti pa res izstopali in to obe, me res zanima kdo ju oblači..prava katastrofa  bi zaslužil črno oko

Nevesta je bila pa res lepa. Zgledalo je dokaj preprosto, a zelo lepo. Imela pa bi lahko kako ogrlico. No pa tudi brez je bila zelo lepa.

anitram1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti