Svečani oblačilni report 2011

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

29. apr 2011 20:29

Jaz sem prenos kraljeve poroke gledala na (se mi zdi) ameriški televiziji E! In to od 10 zjutraj do 3 popoldne (ja res imam preveč časa pa še bolna sem). Kate oz. Chaterine kot jo moramo po novem imenovati je bila neverjetno lepa! Obleko bi lahko nosila pred 10 leti ali pa čez 10 let in bi še vedno zgledala super elegantno. Obleka me spominja na obleko, ki jo je nosila Grace Kelly na svoj poročni dan, ampak z malce sodobnejšim "twistom". Spodnja povezava je povezava, na sliko Grace Kelly. http://www.google.com/imgres?imgurl=http://farm3.static.flickr.com/2214/2512511702_b899f7d194.jpg&imgrefurl=http://www.flickr.com/photos/lilpaisley/2512511702/&usg=__OC_u_AkaEYR5Dj0RxSroJuolRLo=&h=479&w=320&sz=69&hl=sl&start=5&zoom=1&tbnid=aklBAfpA0v0C9M:&tbnh=129&tbnw=86&ei=sAG7TY2LE8WUswa3zsiEBg&prev=/search%3Fq%3DGrace%2BKelly%2Bwedding%26um%3D1%26hl%3Dsl%26rls%3Dcom.microsoft:sl:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7GZEU_sl%26biw%3D1259%26bih%3D711%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1 Kot je že mamaF povedala, sta gospodični Beatrice in Eugenie tudi za moje pojme popolnoma brcnili v temo. Sploh Beatrice za katero je angleška komentatorka rekla, da ima klobuk ki je bolj primeren za Lady Gaga. Tudi Victoria Beckham mi ni bila najbolj všeč. Se mi zdi da bi se lahko z obleko bolj potrudila, ker po mojem mnenju zgleda kot da bi nosila vrečo za smeti. Saj vem, da je noseča samo obstajajo takooo lepe obleke za nosečnice. Pohvalit pa moram tudi Chaterinino sestro Pipo, ki je imela res preečudovito obleko, samo dekolte me je malo begal ker sem se na trenutke bala, da se bo videlo malo preveč :).

ela113  

član od: 26.4.2011

sporočila: 134

29. apr 2011 20:39

Meni je bila tudi Pipa uau! Res!!! ela113

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

29. apr 2011 20:58

Ja za Pipo nekateri mediji govorijo, da bi kmalu zasenčila Chaterine. Se mi zdi da bi Pipa in princ Harry prav pasala skupaj a se vam ne zdi?

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. apr 2011 21:59

Res sem komaj čakala, da bo tale cirkus s poroko že enkrat končan. Tukaj so se kar naprej špekulirali, kaj bo in kako bo in yada-yada-yada---

Nevestina obleka je bila po moje čudovita, glede na to, da je morala upoštevati določene protokole, npr. pokrite roke in ramena... Čeprav mi "vibe" iz Mcqueen-ove modne hiše nekako ne sedi.

Beatrice in whatchamacallit njena sestra sta me pa na prvo žogo spomnili na hudobni in grdi sestri iz Pepelke. Sorry, zdi se mi, da imajo dosti premoženja, da jima najdejo poštenega stilista.

Who the hell is Pipa???

 

Edino, kar sem slučajno videla v živo je bil del, ko sta se mladoporočenca pripeljala iz Buchingham palače, v Aston Martinu z William-om za volanom in tablico "L" na sprednjem delu avta. To me je res ganilo. Zdaj navijam, da jima rata...

P.S:

Oh, Victoria Becham se drži pa kot ena "constipated b*tch" 24/7. Res ne vem, zakaj se ta ženščina nikoli, ampak res nikoli ne nasmeji!!!



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 29. 2011 22:02

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

29. apr 2011 22:09

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 

Beatrice in whatchamacallit njena sestra sta me pa na prvo žogo spomnili na hudobni in grdi sestri iz Pepelke.

Točno to sem jaz zatulila ko sem ju zagledala.

Vanja_v_ZDA je napisal/a:
Who the hell is Pipa???
Pippa je nevestina sestra/priča.

Victoria je pa res izgledala kot bi ji fotra ubil. Se jo spomnim še iz časov SG, ko so se ostale štiri na fotkah smejale, ona je pa izstopala s svojo namrgodenostjo. Mogoče se zaveda, da nima lepega nasmeha, pa je raje tečna

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

29. apr 2011 22:20

Vanja_v_USA ja tudi jaz sem imela podobne misli ja haha. Drugače bo pa Pipa poleg tega, da je bila nevestina priča in da je njena sestra tudi njena dvorna dama. Kar pomeni, da bo z njo potovala na vsa uradna potovanja in na splošno bila vedno v njeni bližini. Kot zanimivost Diana je princa Charlesa spoznala ker je bila Dianina babica kraljičina dvorna dama.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. apr 2011 22:23

Petkica, hvala za pojasnilo o Pipi. Sem poguglala "Pipa" pa mi ni dalo nobenega pravega rezultata.

 

Kar se (ne)nasmehov VB tiče, pa tole: Če nasmeha nima naravno lepega, si lahko samo eno Birkinco manj na leto kupi in za ta denar popravi zobe. Čeprav resno dvomim, da je to vzrok!! Mene ona spominja na: Lepe ste, ampak prazne.... Brrrr. Enake težave so z uno Slovenko, poročeno z znanim Američanom... Spet mimo .

Vanja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. apr 2011 22:33

Jaz sem gledala prenos na Hrvaški TV in bila s komentatorji prav zadovoljna. Tako sem izvedela, da Pipa pravzaprav Philipa ( Upam, da sem prav napisala, sicer se opravičujem ), torej skrajšana oblika imena.

Viktoria se pa meni tudi zdi ena taka Melania. Obupno pusta. Ena in druga. Ali bogastvo res tako spači ljudi? Saj je nasmeh nekaj najlepšega na obrazu, ne?

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. apr 2011 22:38

Prav je Philippa Middleton, Pippa.

 

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. apr 2011 22:41

Jaz pa sploh nisem vedela, da ima Kate sestro!

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti