Panga

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

tema odprta - 7. okt 2010 12:50 | ogledi: 7.244 | odgovori: 7

http://www.dietmindspirit.org/2008/01/30/why-you-shouldnt-e

Če kdo tega ni vedel. Mi smo jih zelo radi, po temle, je pa romala tudi zaloga iz skrinje stran.Ni čudno da je tak lep file tako poceni.

ealy

Temo je spremenil(a) ealy dne 7. okt 2010 12:51

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. okt 2010 13:36

To so tipični propagandni linki, ki jih producira CIA.

ežoj

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

7. okt 2010 13:53

Lahko si tudi tako predstavljaš. Ampak a ti ni čudno, da tak lep file stane tako malo?? ealy

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

7. okt 2010 14:41

Takoj ko so se pojavili v naših trgovinah, smo celo tukaj, na forumu, ugotavljali kakšna riba je to. Takrat sem nekje na internetu pod opisom ribe prebrala, da se rada zadržuje in prehranjuje na bioloških odpadkih - recimo ob iztoku kanalizacije. Kaj vem, jaz sem "nasedla" in pange ne jem. Lisa

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. okt 2010 16:53

Oh Vanja, ima, ima ( CIA čas ), celo še več, imajo cele oddelke, ki se ukvarjajo s ustvarjanjem javnega mnenja v ZDA in svetovnega. Najbrž ti je znano, da je en kup novinarjev izgubilo službe, ko so sam namignili, da so za 11 september morda krive same ZDA. Posebej so aktivni proti muslimanom in kitajcem ( nasploh azijcem ). Morda ti je tudi znano, da je ravno zaradi ameriške cenzure levičarske literature J.P. Sartre raje imel Stalina kot ZDA, se mu je zdel manjše zlo. Rezultat tega je tudi, da američani sploh ne premorejo resnega misleca, ranga Žižka ali Badioa ( kleinova je itak kanadčanka, je pa le novinarka, Chomski je pa jezikoslovec in zadnje čase, zelo pazi kaj govori ), Friedman je pa zafural najprej ZDA pol pa celi svet v krizo, le da si tega nočejo priznat. Kakšen je uspeh teh propagandnih oddelkov CIE je razvidno tudi iz tega, da ZDA gre v Irak, pobije ( po nekaterih ocenah ) milijon ljudi, za teroristično državo velja Iran in Koreja, ZDA pa ne.

Dolgo časa so američani  *ukali celi svet s poceni proizvodnjo, sedaj, ko dobivajo na enak način nazaj iz kitajske ( azije ), tudi nazadnje pango, jim ni prav in potegnejo vse možne argumente, da to preprečijo, ne nazadnje s udarci pod mizo, kot je tale s pango.

Pa ne nazadnje: v  " razvitih " deželah je organizirana sanitarna kontrola živil, ki to ( manj ali več ) tudi dela, torej kontrolira vsebnost, težkih kovin, pesticidov, antibiotikov in, če je karkoli narobe s pango, kriva je omenjena kontrola ( inšpekcija ).

ežoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. okt 2010 16:59

ežoj

rimljanka

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

7. okt 2010 18:43

Se pridružujem rimljanki,  , ežoj.

mišzmoke

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

7. okt 2010 21:36

OK... kdo potem po tvoje lansira to sovražno propagando proti produktom iz tretjega sveta?

In recimo kdo je po tvoje vodil kampanijo proti ročno tkanim preprogam (kao) zaradi otroškega dela?

Sergej

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti