Pšenica

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

tema odprta - 12. avg 2010 12:52 | ogledi: 4.407 | odgovori: 5

Pozdravček vsem!

Zanima me, če kdo ve, kje v Zasavju bi kakšen kmet prideloval pšenico, saj jo namreč potrebujem celo, v klasu, kompletno s steblom, da se da narediti šopek. Sam lepo prosim, ne mi uletavat z nasveti tipa "mal se zapelji naokrog, poglej, kje je njiva, pa si natrgi", ker to tako ne gre.

Telefonske št. ali ostale informacije mi lahko pošljete na zasebna sporočila, za pomoč pa sem že vnaprej hvaležna.

Lp od R.

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

12. avg 2010 13:00

Mislim, da si za en mesec prepozna, saj je žetev bila v sredini julija. Mogoče ti jo bo odstopila kakšna kulinaričarka, ki se s tako stvarjo ukvarja iz veselja ali pa bi pšenično klasje dobila v cvetličarni.

Želim ti, da čimprej prideš do želenega šopka.

Balenka

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

12. avg 2010 13:40

Balenka, najlepša hvala za informacijo. Ma se mi pozna, da sem mestna deklina in nimam pojma o žetvi. No ja, bom šla pa v cvetličarno. Saj bi tako ali tako tudi kmetu plačala za šopek ;)  Hvala še enkrat!

Lp od R.

Hauschka  

član od: 9.10.2009

sporočila: 80

12. avg 2010 13:42

Res je, da si za letos vsaj en mesec prepozna; so že vse poželi. Probaj na kaki kmetiji povprašat, če jo sušijo in jo niso še "zmlatili" - odvisno je pa tudi za kaj jo potrebuješ (čaj, okras, ...) Hauschka

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

13. avg 2010 7:36

Bom povprašala :D Hvala za nasvet. Hauschka, potrebujem jo za šopek he he Se sliši smešno mogoče, ampak men rastlinca prou fletno zgleda :D

Lp od R.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. avg 2010 10:20

Riddle je napisal/a:

Se sliši smešno mogoče, ampak men rastlinca prou fletno zgleda :D

Lp od R.

Zakaj smešno. Od vedno smo delali šopke: pšenica, mak, plavica, kokolj in še kaj. Šop pšeničnega klasja je bil ob ustreznem času na kmečki mizi, kot znak (in želja za) dobre letine..........Da ne govorim o o umetninah iz pšenične slame, ki jih še danes ustvarjajo v Prekmurju. 

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti