Derma seta

bea  

član od: 29.7.2009

sporočila: 23

tema odprta - 28. jul 2010 11:04 | ogledi: 4.497 | odgovori: 3

Živjo!

Odločam se za nakup Derma seta (za odstranjevanje dlačic), ki se prodaja prek Top shopa. Pa me zanima, če je katera že preiskusla ali pa morda vsaj ve kaj več o tem?

LP!

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

28. jul 2010 11:35

Živjo, kot prvo je baje čakalna doba od naročila do paketa zeloo dolga, tako je napisala ena punca na forumu - vse razprodano:) Sem pa malo bolje prebrala sistem delovanja...stvar deluje na principu tega, da dlačico zavrti in jo odbrusi, torej je ne odstrani v celoti, kar pomeni, da imaš mir pred dlačicami kvečjemu kak dan več kot po britju, recimo 2 -3 dni...vsaj tako sem jaz razumela, da to deluje in tako si zamišljam učinke te mogočne naprave- uporabila ga pa seveda nisem:) Mogoče se motim, glede na to, da obljubljajo mir pred dlakami 3 tedne, samo potem pa ne vem, zakaj ga ženske v reklami nosijo s sabo v torbici:) Odločitev posameznika, pa srečno ! patty

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

28. jul 2010 20:12

patty je napisal/a:
Mogoče se motim, glede na to, da obljubljajo mir pred dlakami 3 tedne, samo potem pa ne vem, zakaj ga ženske v reklami nosijo s sabo v torbici:)
No, točno tole pa tudi meni nekako ni šlo v račun, ko sem reklamo videla... Follow your dreams....

bea  

član od: 29.7.2009

sporočila: 23

29. jul 2010 9:33

Hvala Patty! Bom še malo počakala z nakupom, mogoče se pa oglasi katera, ki ima izkušnje s tem. Ne zaupam preveč tem Top shop stvarem, saj vse oglašujejo tako, da je kar preveč lepo da bi blo res... Če bi verjeli vsem oglasom za odstranjevanje dlačic, bi ljudje že zdavnaj čisto brez dlak hodil po svetu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti