Iskrice, reki, misli ...

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. apr 2010 13:18

brucella je napisal/a:
Vsi pametni so že umrli, tudi jaz se slabo počutim. brucella

 

Že dolgo se nisem tako nasmejala, bravo!

Za dober izgled imejte usta do ušes

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 16. 2010 13:19

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

16. apr 2010 14:39

Ne sledim čisto natančno, zato se je morda kdo že spomnil na naslednje Menartove modrosti: Gospod se v ličnem fičku pelje, a trebuh melje kislo zelje. Človeške zapovedi: Veruj le v tistega Boga, ki v banki svoj oltar ima! Spoštuj družinske in druge zveze, ker le po njih se kam prileze! Ne želi bližnjega žene, kaj drugim lajšal bi gorje! (Pripominjam, da isto velja tudi za može!!!) Pa lep vikend vsem! sonci

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. apr 2010 15:04

Tistega, ki ti spelje ženo, najbolj kaznuješ tako, da mu jo prepustiš. (Ne vem, kdo je avtor te misli)

 

Ali pa:

V življenju so ljubezni, ko zmešajo glavo, čute, duha in srce. Nad vsem pa je ena sama, ki ne zmede, ampak prodre v globino in ta umrje edinole z bitjem, v katerem se je zakoreninila. (Nimam pojma, kdo je avtor, če me spomin ne vara, sem to misel prebrala v enem zborniku, ki so ga več kot 20 let nazaj izdali na Koroškem).

 

Pa tale: Bigamija je zakon, v katerem je ena žena preveč. Monogamija tudi.

Bodi zaenkrat dovolj.

Mamamia

mamamia

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

16. apr 2010 15:22

“Of all the things I've lost, I miss my mind the most” Mark Twain (Od vseh stvari, ki sem jih izgubil, najbolj pogrešam svojo pamet) brucella

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. apr 2010 18:52

brucella je napisal/a:
“Of all the things I've lost, I miss my mind the most” Mark Twain(Od vseh stvari, ki sem jih izgubil, najbolj pogrešam svojo pamet)brucella

 

Ti si, brucella, eno tako navihano bitje, s evidi iz teh reko, tako da daj se še kje drugje in večkrat oglasi..., mamamia

mamamia

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

16. apr 2010 18:58

Ženska je šibka le takrat, ko se ji sušijo nohti. (avtorja ne vem) "Jaz sem rešil težave z ženskami".....je rekel sir Elton John. majacebelica

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

16. apr 2010 21:36

"I'm an excellent housekeeper. Every time I get a divorce, I keep the house". - Zsa Zsa Gabor Margot

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. apr 2010 9:41

V roke mi je prišla drobna knjižica: Vanja Devčić: Izreki, ki so spremenili svet - všeč mi je zato, ker je pri vsakem izreku nekaj napisanega o obdobju, v katerem je nastal in o človeku, ki ga je izrekel.

Našel sem! (Arhimed) - verjetno je ta izrek bolj znan v izvirniku - Eureka!

lp

cervus

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

17. apr 2010 11:15

Mamamia... Kot je rekel Mark Twain: It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. (Bolje, da si tiho in te imajo za norega, kot pa da odpreš usta in ni več dvoma.) brucella

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

19. apr 2010 14:09

Noben dan ni tako dolg, da ne bi bilo večera in nobena noč tako temna, da se zjutraj ne bi zdanilo. In še eden: Sanjaj, o čemer želiš sanjati, pojdi, kamor želiš iti, bodi to, kar želiš biti. lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti