Ežojevo potovanje v čile (prej "dopust 2010")

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. feb 2010 18:59

ezoj je napisal/a:

 Ko pridem, v vso tisto guzvo pocepnem pobirat semena ene invazivne vrste, to me ena clanica nasrala, da ne zamudim priloznosti in kaj pripeljem.

ezoj

 a ena  le ktera buhve (bi rekla Ognjič)ona že ne, ker ona ne mara dračja sploh.......................bi znala bit .....(ah, ne bom izdala)....

Upam, da seme ali dva dobim tudi jaz (koga naj prosim, prooxi al ežoja?). rimljanka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

24. feb 2010 19:19

Ezoj, uzivaj! Se priporocam za kaksno seme tudi sama, da bo se britansko otocje malo zarasceno z bucami! fresh

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

24. feb 2010 20:30

Aja? A proximo naj vprašamo, kaaaj??? Jo imaš s seboj, kar priznaj vse, če si že na pol.... Ognjič

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

24. feb 2010 22:25

Evo, spet jaz, tisti merkado v Valparaisu je Merkado Cardonal. tulka, a mislis, da vse muhere hodijo jokat na isto mesto! 5rusa, se ne vem, ce bom odrinil za Chiloe, v mislih sem imel Puerto Varas, a tukaj ostanem le dva dni, ko nadaljujem z ladjo. Se mal, da dopolnim potovanje z avtobusom od Valparaisa do Puertu Monta: Voznja stane 16.500 pososov, kondukter podeli nekaksne mini blazine in odeje, za cez noc, zjutraj dobimo piskot in sok. V avtobusu je prikazovalnik ( display ) na katerem pise trenutna hitrost avtobusa in temperatura zunanja, na vsake tolk nas obvestijo ( na prikazovalniku ), da ministrstvo za trabajo in za teansport in komunikacije hoceta, da smo pasajerasi obvesceni o zgornjem, ter kdo ja nas voznik in koliko casa ze vozi, pa kdaj pridemo ( o stojiscih na strehi pa nic ) Sicer sem si sedez lahko zbral, zbral sem notranjega, da se lahko izpruzijo noge ( saj je voznja nocna, se itak nic ne vidi ). Mal sem racunal, da se o pruzene noge lahko spotakne kaksna muheras in konca v mom narocju ( puste zelje ). Mal sem premisljeval zaradi mojega rdecega obraza in ostalega: to ne more bit od sonca, saj sem bil prekratek cas. Po moje se meni kri zliva v glavo, bodoci, da sem v primerjavi z vami obrnjen na glavo, pa se mi kri zliva ( odtod barva ). Prav se bojim, da se ne odkacim in izpadem kam v vesolje, kaj bom pa tam, ce ne bodo sprejemali kreditnih kartic......... Ognjic, Ognjic a vidis kaj mi delajo! Pa saj ves kolk sem fehtal ce kjera gre z mano, pa nic. Osebno sem povabil Proximo, zna spansko, zih bi se ujeli, pa mi odgovori, da nima casa. Pol sem prosil Vendy, ona je skor pristala, pol pravi, da jaz, za njen okus, potujem prevec luksuzno in bi se tezko prilagodile temu stilu. Res je kamorkoli pridem jaz zahtevam " as cheap as is possible " to je po nase: ne vprasam kolk stane sam da je kvalitetno. Pa 5rusa sedaj deli nasvete kam naj bi sel, lahko bi se prijavila na oglas in bi isli skupaj, sedaj se pa vsi vazijo s spanscino. E pa tudi jaz se bom naucil spansko, pa ce bo treba naslednji dvajset let se matrat pozimi po teh krajih Pa brez heca, onih cikitas in muheras strtega korazona pa ni nikjer. ezoj

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

24. feb 2010 22:31

Uf, sem pozabil: ma Ognjic, ves da bo nekaj na tem ( vonj po moskem ), vidim jaz da cikite nekam ne padejo tako kot bi mogle ( saj ne jamram, vendar ni to to ), zih je to zaradi vonja. Grem pogledat, ce se da dobit kaksna riba za vecerjo, pol pa spat. ezoj

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

24. feb 2010 22:51

Dober tek, naj ti ribica tekne. Pa še kakšen kozarček  za boljše spanje.

Pozdravček! 

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

25. feb 2010 6:56

ezoj je napisal/a:
Pa brez heca, onih cikitas in muheras strtega korazona pa ni nikjer. ezoj

Ežoj, ko pa iščeš po svetu tisto, kar bi našel doma .

Pa hvala za sočne prispevke, ob katerih uživa cela naša družina.

 

Cila

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

25. feb 2010 8:15

Ja, ja, Cila, kar misli si.... Tam, kjer je ežoj doma, imajo strte korazone samo dedci, tam ni samoupravljanja..., če niso pridni, s ponvo po buči pa v kot peglat... Ognjič

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. feb 2010 8:54

Ežoj, bučko, nisi prave povabil!!!

tulka

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

25. feb 2010 9:38

Guilty as charged...:))) Sicer pa, ste ze slisali za tele rastlinice in njihovo precej nenavadno lastnost, namreč rapid plant movement ??:)) (Sicilija jih je polna, nameravam jih posadit v teglce na teraso z namenom zaj****anja nekega neprijetno firbcnega soseda, če je seme preživelo prezimovanje na primorskem balkonu). Sicer pa ob ezojevem potopisu krepavam od smeha, nenadkriljivo. lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti