Izlet 3 dni - podaljšan vikend - kam?

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. feb 2010 12:14

Če jaz na koga mislim, mu/ji pošljem zs.

Tale tema pripada Noel, ne nabiranju ter zapravljanju čebelic.

Noel, napiši malo, kaj te zanima - hoteli in zgodovina, nakupovanje ali narava? Ti bomo laže pomagali.

tulka

neznan uporabnik

2. feb 2010 12:22

Tulka darling, se strinjam. In glede na to, da Vendeline jr. nisem nadlegovala po ZS, je njeno vprašanje, če samo nanjo mislim, popolnoma odveč. Tolk o tem. japaja

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

2. feb 2010 13:58

Se strinjam, da je vprašanje zelo široko, ampak tako dobiš tudi širok spekter odgovorov. Eden ti pove nekaj, drugi nekaj čisto tretjega. Če bi me zanimale samo Benetke, bi si prebrala in prebrskala o Benetkah, ker me zanima širše področje, sem vprašala na široko - ker je težko prebrskati toliko stvari. In, kot že rečeno, rada prebiram/poslušam/vidim konkretne izkušnje in nasvete ljudi (čeprav imam rada tudi knjige). Zanimajo me tako hoteli kot zgodovina in narava, nakupovanje niti ne. Takih komentarjev, kot jih daješ ti, Vendelina jr., pa enostavno ne razumem. Upam, da te to osrečuje! Noel

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. feb 2010 8:41

No, jaz grem jutri v Verono... Loni Makaroni

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

18. feb 2010 9:44

Loni je napisal/a:
No, jaz grem jutri v Verono... Loni Makaroni
Maraton? K

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. feb 2010 10:22

Jp, tokrat polovični, štartni številki 675 in 2260 sta najini. Lani je bilo tako luštno, da gremo letos še en dan prej... Loni Makaroni

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

18. feb 2010 10:30

Mi pa v petek v Piso. Tam bomo spali. V nedeljo pa gledat karneval v Viareggio :) slovinkita

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

4. maj 2010 16:47

Da ne načenjam nove teme

V planu je bilo da gremo ta teden na Plitvička jezera, pa glede na vreme. me zanima, če je kdo bil tam v dežju, oz. takem oblačnem vremenu? Ali se splača?

 

Hvala

lp

Pitončica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. maj 2010 17:49

To je pa odvisno od tega, koliko ste občutljivi na dež. Mi smo se te dni klatili po Žabljaku, ko je deževalo malo manj kot iz škafa, bilo je mrzlo, da smo nase navlekli bunde, ampak smo uživali (no, zvečer smo se privlekli na toplo, se preoblekli in prav tako uživali). Ob lepem vremenu je sicer za odtenek lepše, ampak če sonce švasa, je pa za umret (s tem mislim na splošno, ne na Plitvice).

Fino bo že zaradi tega, ker bo malo obiskovalcev - ljudje ostanejo ponavadi doma, če je napovedan dež. Če imate pa radi veliko ljudi in gnečo, vam bo dolgočasno (čeprav je na Plitvicah tako lepo, da ti nikakor ne more biti dolgočasno).

Če ste pa zagrizeni nasprotniki "slabega" vremena in dežja, ti pa ta izlet to soboto odsvetujem.

lp

 

cervus

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

4. maj 2010 17:54

Dež mi niti slučajno ne moti :), spala bom blizu ker greve samo dve z avtom, bom uzela veliko stvari s sabo ...

tako da se lahko preoblačim, in sem non stop mokra :)

Bolj me zanima kakšna so jezera, če je deževno .. ali je tudi megleno, ali se kaj vidi ali ne - na daleč seveda, upam da prst pred sabo bom vidla :)

Hvala, elaphus vseeno

Pitončica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti