Oblačilni reporta za pomlad 2010

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

11. maj 2010 18:00

Ene odbite čeveljce nosiš, če drugam ne, h kavbojkam. Mislim, za začetek, preden nabereš več korajže. Potem pa črno na vrh, pa je: Majhen korak za človeštvo, velik korak za posameznico. (Ja, ja, čisto prirejeno je tole zadnje.)

Ali pa kavbojke, bela srajčka, črna jakna in odbiti čevlji. mamamia, vem, da imaš vse to nekje v omari.

 

Vanja

neznan uporabnik

15. maj 2010 9:34

Danes mineva 70 let od iznajdbe najlonk (s črto ali brez) japaja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. maj 2010 10:08

Toje bila dobra iznajdba. naor

neznan uporabnik

15. maj 2010 10:17

Pa prozoren lak za nohte, da smo pobegle zanke ustavljali japaja

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. jun 2010 18:56

Kaj se obuje zraven rjave obleke, kratki rokavi, podobno safari stilu, dolžina malo pod koleni. Kakše barve so lahko čevlji?

jade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2010 20:53

Jade, k taki obleki grejo najbolje zraven čevlji v "natur" barvi usnja. Skratka vse rjavkiš-kremiš-lešnikiš barve usnja (uh, kaj počnem iz maternega jezika, ajoj). Pete: vse višine od flat shoes do naloženega podplata in štikel. Tudi sandalci z veliko jermenički do gležnja so okej (taki, kot jih je nekaj strai nazaj prilepila vanja v črni verziji) Lahko pa tudi izbereš npr. kakšne balerinke z animal printom. Zraven kombiniraj torbico v natur usnju, lahko tudi kaj z resicami. Pa k taki zadevi grejo super zraven leseni obroči/zapestnice. Tudi grejo zraven npr espadrile (poletna verzija) in kakšna lažja torbica iz blaga. Lahko tudi z bleščicami. Vendelina jr.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. jun 2010 21:08

Ali je taka obleka primerna za na poroko? Sem sie jo kupila za ta namen zdaj pa nisem glih prepričana, če bo v redu. Ima pa gumbe spredaj po celi dožini... ja ja vem, ne vem kam sem gledala, ko sem jo kupovala.

jade

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 01. 2010 21:08

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2010 22:02

Jade, če ne spadaš med priče ali med ožje člane familije in če ta svatba in poroka ne bo ravno ubijalsko nobl, potem....okej, naj ti bo. Samo v tem primeru so pa dodatki drugačni. Z zlato barvo malo omiliš kežual videz obleke in sicer: - ali kroj obleke in tvoj geštel prenesta, da imaš v višini pasu ohlapno namešeno kakšno trompetengold verigo v funkciji pasu? Ker tak dodatek takoj spremeni karakter obleke (v H&M imajo te robe za hecno nizke cene kar precej). Če ne dobiš ketne, potem lahko podobno varianto poskusiš tako, da si kupiše en prozoren šal v barvi, ki spominja na barvo obleke in ta šal uporabiš kot ohalepn pas. Šale imajo v Lj. v Nami in Maxiju v pritlijčju za male pare, jaz jih z njimi kompletiram celo barvno skalo. - Pri obutvi ti definitivno svetujem zlate balerine (teh je kar veliko v različnih cenovnih razredih) skratka čevelj se mora definitivno svetiti. - Obvezna je mala svetleča torbica (ali najdeš zlato ali pa kak rjavkastosvetleča zadeva, kak saten...jaz jih kupujem v eni rahlo kičasti trgovini v pasaži Nebotičnika, ampak v malih torbicah so pa tam prvaki, pa še cenovno so artikli korektni, lahko pa kakšno čisto korektno svetlečo torbico ubodše v H&M). Skratka, big torba, v kateri je pol robe za celo pleme in pol igračk otrok - tako torbo pusti doma (ali pa vsaj v avtu) Samo prosim, ne reci, da boš priča... Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. jun 2010 22:25

Vendelina jr. je napisal/a:
Skratka vse rjavkiš-kremiš-lešnikiš barve usnja (uh, kaj počnem iz maternega jezika, ajoj). Vendelina jr.

 

Temu se v angleščini reče barva konjaka

Ja, ti tipi  imajo ime za čisto vsako presneto barvo.

 

Vanja

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. jun 2010 6:08

Ma ne ne bom priča. Jah kako naj pa vem če moj "gešetel" prenese ketno okoli pasu?  Suha glih nisem. Saj sploh ne vem zakaj sem si v glavo zapičila, da bom mela obleko, ker sem drugače vedno v hlačah. Sem smotana, za moža in otroke takaj vem kaj jim paše, zase pa ne. Najbolj od vsega sovražim kupovati garderobo zase, uf sem čudna.

Evo zlate balerine bi pa obula predvsem zato, ker sploh več ne znam v petah hodit.

jade

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 02. 2010 06:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti