Pre-fall, oblačilni report za novo sezono

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

4. sep 2009 19:00

Tudi Urko ima usnjene jakne. breskva

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

5. sep 2009 14:41

Sporočam, da sem našla meni zelo lepo črno kratko usnjeno jakno v Peek&Cloppenburg za 159 eurov, brez preveč zadrg in zaponk. Malo me moti, ker ima patent spodaj in nisem prepričana, kako bi se kombinirala s krilom, zato še malo kolebam.Si grem že sama sebi na živce, ko sem en tak nesigurnež. Mimogrede, videla sem tisto jakno v Muri in je krasna, samo 260 eurov mi je trenutno preveč. lenka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

5. sep 2009 15:44

Vidim, da je letos črnih usnjenih jaknic malo morje, meni pa nekako ne sede (ne usnjena in ne črna :)

Sem pa nabavila včeraj v Zari en luškan volnen plašček, takšen do kolen, lepo teliran, z zanimivimi detajli in v sivo črni kombinaciji za 100 EUR. Pa čevlje v temno sivi barvi s platforma podplatom s precej visoko peto (če je platforma, si to lahko privoščim, hehe), pa temno sivo pleteno kiklco do kolen v Promod, pa še ene rjave čevlje v Bati, pa še nekaj kozmetike... Sem bila "in the mood for shopping" včeraj in sem kupila same fenomenalne kose, ki jih bom super kombinirala!

Jaz za razliko od ostalih (vsaj kolikor tukaj berem), raje kupim ceneje, pa zato večkrat. Se pač hitro naveličam stvari. In neprecenljiv je občutek, ko me kdo vpraša, kje sem kupila tole fenomenalno krilo in katere firme je, jaz pa potem zadovoljno povem, da v Oviesse na otroškem oddelku za 15 EUR .

Priznam pa, da me je Vendelina s svojimi reporti še bolj vzpodbudila h kombiniranju . Še tamalidve besno stojita pred ogledalom in čekirata, kako zgleda kakšna kombinacija...

jasna

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

7. sep 2009 9:20

v petek popoldne prečekirala nekaj trgovin. v Urku imajo znižane jakne. Žal mi črna kratka ni "sedla", je pa iz meni zelo všečnega mehketa usnja. Z njihovimi jaknami je težava, ker imajo prekratke rokave. Pri eni jakni so mi jih daljšali, Zelo simpatično kratko jakno v svetleče svetlo sivi barvi sem videla v Xanaco. Oklevam samo zaradi patenta, ki mi nekako ne sede. Očitno pa je letos in. Moram še malo razmisliti. Najprej moram videti tisto Murino jakno. Na splošno je črnih usnjenih jaken letos kar dosti. Moj problem so (pre)dolge roke. In potem se izbira drastično skrči. V Urku sem kupila klasično jeans krilo, ki sem ga že dolgo iskala. Pa še znižano je bilo. Mimika

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

7. sep 2009 9:36

Ja, saj meni tudi patent nekako ne sede. Bom še malo iskala. Urko pa očitno ne bo zame, ker imam že tako dolge roke..... lenka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. sep 2009 9:46

Moja črna jaknica ima pa zadosti dolge rokave....jeeee Kombiniram danes s črno konservativno oblekico, v pasu imam zavezan zelen šal, zraven pa platinasto verižico z žadom in pasent zapestnico... Vendelina jr.

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

7. sep 2009 10:06

Vendy, te bom še jaz prosila za en nasvet... A je moč kaj naredit s klasičnim temnomodrim kostimom (ozko krilo do podkolen in jakna), da ne zgleda tako...tako... (kaj vem, bi se počutila kot stevardesa...)... Od neke priložnosti, ko je bilo treba to oblečt (z belo bluzo, yes!) mi ostaja... ampak ker mi dobro sede, mi je škoda da ga ne nosim. (aja, številka je 12, pa sem visoka 175 hruška.... če kaj pomaga... Se vidi, da imaš veliko veselje- se z modo poklicno ukvarjaš? Včasih se mi je zdelo da se ukvarjaš s sociologijo...) alibaba Sporočilo je spremenil(a) alibaba dne 07. 2009 10:09

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

7. sep 2009 11:13

Nisem sicer Vendelina, ampak tak kostim bi kombinirala na naslednje načine: - celoten kostim, bela majica, češnjevo rdeči čevlji in nakit s pridihom mornarskega (za "spomin" na poletje) - kostim, svetlo rjav trenč, svetlo rjavi čevlji (če zadaneš pravi odtenek rjave, je kombinacija modro in svetlo rjavo zelo classy) - krilo, temno rjav zgornji del, zlat nakit - rjave hlače, top, suknjič od kostima - kavbojke, suknjič, dolga ruta okoli vratu in velika torba in zelo visoke pete Lepo in "nestevardesasto" se kombinira tudi z "nude" (pudrastimi) toni in če gre za srajco/ bluzo je lepo, če ima pri vratu kakšen zanimiv detajl. Odvisno od odtenka modre sicer, ampak lepo se bi dalo skombinirati tudi s kakšno vijoličasto (spet je treba najti pravi odtenek), medtem, ko z barvami kot so bela, rdeča, siva raje pazi, da ne dosežeš napačnega učinka. fresh

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

7. sep 2009 16:54

Hvala, fresh! A obstaja kakšen pudrast, svetlo rjav ali bež ton, ki paše bledim blondinkam? alibaba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. sep 2009 16:56

Se v osnovi strinjam s smerjo razmišljanja od fresh. Ali to, da greš stran od stevardesastega looka in kombiniraš z drugimi barvami, ali pa to, da potenciraš stevardesast stil in se referiraš na šestdeseta leta.... Kakor ti paše, najbolje, da poskusiš oboje, je nazarensko zabavno. Sama imam tudi en temnomoder kostim, ki ga kombiniram z rdečimi čevlji in torbico, pa s temnomodrimi čevlji in torbico in v obeh variantah potenciram stevardesasti stil tipo kakšne broške, pa uhančki in mejkap, kjer je fokus na rdečilu, očke so pa minimalno namazane, včasih še malo eyelinerja, pa ni nujno...In ugotovila, da je stevardesasti stil zelo seksi. Hruška je super sadež in s postavo hruške se da marsikaj narediti, ti jo kar ponosno nosi okoli in z visokih pet zviška glej na dogajanje okoli tebe, boš videla da paše...))) Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti