Kdo jo pozna?

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

tema odprta - 4. jun 2009 0:59 | ogledi: 6.969 | odgovori: 35

Tole se mi pa fržmaga. Govori se, da jaz nisem jaz ampak ena bivša članica, ki se je ponovno vpisala na kulinariko pod imenom Japaja. Upam, da jo kdo pozna in da se mi javi, lepo prosim. Se mi je nekajkrat zazdelo, da komentarji niso leteli name ampak to je bila kakor znanstvena fantastika. Pa upam da ne bo tako kot če te v norišnico odpeljejo in bolj ko trdiš da nisi za not, bolj te not rinejo. A la, "ja,ja, sej vsi tko pravjo, ti kr govor kr hočeš, mi itak vemo svoje!" Menda ima isti stil? Madonca, sej če bi se hotla švercat, bi pa ja vsaj stil spremenila menda? In nobeden mi noče povedat tistega "mojega" nicka, da vsaj preberem "moje" pisanje? Ma se počutim kot Sandra Bullock v enem filmu, ko so ji identiteto ukradli, s to razliko, da je meni nekdo eno drugo obesil!! No, kaj naj pa zdaj storim? *ebenti tole sranje od teh novodobnih mašin, sem že Rimljanko vprašala, če je možno da ima nekdo na kulinariki 2 nicka (ker sem dobila na ZS vprašanje kateri je moj drugi nick, pa nisem takoj zapopadla za kaj gre) in je rekla, da so zlorabe možne. V bistvu sem ful užaljena. Res. japaja

Temo je spremenil(a) rimljanka dne 4. jun 2009 6:41

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

4. jun 2009 1:20

ti si pa to resno vzela... ;) zdaj pa še mene zanima tista druga identiteta... ps. drgač pa sem čist užaljen, da dobivaš "fan mail" ;) pa lahko noč, ali kaj počneš tako pozno ob računalniku? cellnet

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. jun 2009 2:27

Japaja, meni se zdi, da ne spominjaš na nobeno drugo članico.

F r i n a

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. jun 2009 7:28

Veš kaj, mene ne spominjaš na nobeno drugo... Kar sem tvojega prebrala, mi je bilo všeč, res pa je, da ne preberem vsega. Me res zanima, čigava dvojnica si, he he.

jasna

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. jun 2009 8:01

japaja, dokler nisi Franc Murko v preobleki, ti kar tako naprej. Unikat kot 98% ostalih, kloni pa itak vejo, kateri so. Saj veš, vklopiš namišljeni filter v glavi, daš določene zadeve na "ignore". Edino tvoj nick mi ni povlekel, če sem lahko iskrena, a sem se enostavno odločila, da dam akcent na prvi a in se čisto drugače sliši. Loni Makaroni

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

4. jun 2009 9:04

Japaja, jaz ti že moram priznati, da sem te videla kot reinkarnacijo ene "hudobe", ki je nekaj časa delala zdraho tu na kulinariki, ampak potem sem dojela, da je bilo tisto ženšče čist preveč žleht in da ti pač ne ustrezaš temu profilu

rrr

neznan uporabnik

4. jun 2009 9:23

KONČNO!! Ribaracarak, a lahko zvem za njen nick? Da grem prečitat v arhiv kulinarike, kaj je pisala? Pa presnet nazaj, a se res ne da pogruntat kdo je kdo (mislim na Jerneja in ostalo upravo)? Mislim, a ne morjo oni tega ugotovit, če res hočjo? (ma, sej vem, so bolj pomembne stvari, recepti in to..) japaja

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

4. jun 2009 9:27

inteligentka Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. jun 2009 9:31

Začetnica, a ja? (šele zdej sem se spomnila nanjo, ko si jo omenila). Uh.............. lidka [sonce]

neznan uporabnik

4. jun 2009 9:33

Začetnica, a dej nehi no, saj njo pa poznam, saj je tukaj prisotna, sem jo brala in tudi je sama povedala da je bila že enkrat gor in se je izpisala in ponovno nazaj prišla. Pa ona ima dve hčeri, če se ne motim, jaz pa ne. (ma kaj, sej tle lahko pa res naložiš kar hočeš, kdo pa pravi, da jih ima res in kdo ve, ali ima jaz sploh kaj otrok..?) V bistvu če tko pogledaš je pa to vse skupaj eno totalno..da ne rečem kaj! japaja

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

4. jun 2009 9:39

Napisala sem samo kaj se govori, kot je bilo vprašanje. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti