Kdo jo pozna?

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

4. jun 2009 9:45

Ja, ZAČETNICA, sej vem.. Hvalabogu da sem prišla malo bližje temu, kaj se govori. Jaz sicer lahko z roko zamahnem in rečem "pa kaj, se pač dogaja!", ampak globoko v sebi pa krivica boli. In globoko v sebi: če bi bila žleht, bi se lahko tudi javno vprašala, ali je Vendelina jr. resnična oseba ali pa je mogoče postavljena zaradi večje dinamike tega foruma? In bi se potem zmazala v stilu "porota naj tega ne upošteva"? Ojoj, bodimo dobri, slabih je že tko dost!!! japaja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. jun 2009 9:55

Japaja, včasih je težko med slabimi bit dober. Potrudit se je treba, kot za vsako stvar. (in ta paranoja mi je hecna: "kaj pa če je ona una od prej, a veš kera?" Pš, pš, pšššš). Ojoj... lidka [sonce]

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

4. jun 2009 10:12

Ena članica je enkrat bila, ko je prav zmerjala ostale, gledala fotografije iz srečanj in se potem norčevala. Samo to ni bila inteligentka, ne spomnim pa se nicka.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

4. jun 2009 10:22

japaja je napisal/a:
KONČNO!! Ribaracarak, a lahko zvem za njen nick? Da grem prečitat v arhiv kulinarike, kaj je pisala? japaja
Lahko začneš na strani št. 267 (iz daljnega leta 2000) in tako naprej vse do strani št. 1. Mogoče pa najdeš kako podobnost... K

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. jun 2009 10:26

japaja, jaz lahko rešim tvoj problem: točno vem kje  una, za katero mislijo, da si ti ima materino znamenje ( tam nekje pod popkom, vem točno kje  ). Evo, jaz bi se žrtvoval za mir na portalu in bi to pogledal ( tudi prešlatal, da morda ni kaj narisano ) in bi pol vesoljni kulinariki razodel resnico.

ežoj

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4312

4. jun 2009 10:32

Katka lopatka, jaz pa se spomnim njenega nicka, ma mogoče bo japaja čist zgoržena, ko bo videla, na koga me je v začetku spominjala....zato naj ostane kar pri tem

rrr

neznan uporabnik

4. jun 2009 10:44

Ribaracarak, evo, čisto nič ne bi bila zgrožena, pa če verjameš ali ne. Sem že enkrat tukaj povedala, da je življenje polno presenečenj, jaz imam pa rada razčiščene zadeve in ko so enkrat razčiščene, razjasnjene, čiste, jasne, potem ni strupov in ni rane na želodcu in ni bolečih jeter in ni mozoljev na obrazu. Da ne rečem da od jeze nekaj raste in da jaz s svojimi dimenzijami nimam problemov. Krivica kljub vsemu boli. No, zdaj sem dobila nekaj obkladkov, tako da se stanje zboljšuje.. Ežoj, sem vedela, da se na stare partizane lahko zanesem. Ti pa ne priporočam, da me šlataš, ne bi rada, da ostanemo na forumu brez tebe japaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4312

4. jun 2009 10:44

Mislim, da ni nikjer nobene paranoje - veliko ljudi s kulinarike se tudi medsebojno v živo pozna in ve eden o drugem le toliko, kolikor se posamezniku zdi potrebno, velika večina pa je v ilegali in bo tam tudi za vedno ostala ...  večina le-teh ostaja na nekem primernem nivoju, posamezniki pa si včasih privoščijo prav nezaslišane stvari ....

 

rrr

neznan uporabnik

4. jun 2009 10:46

Aja, rrr, ne rabim tistega nicka, vem, da so to delikatne stvari, pustimo času čas. japaja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. jun 2009 13:59

Ne, japaja ne more biti inteligentka, imata absolutno različna načina pisanja in japaja vsaj pove kaj misli, ona druga pa nobene misli in stavka ne dokonča, kot bi se spodobilo. No, vsaj po moje.

Keep going, japaja!

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti