Reklama

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

tema odprta - 13. maj 2009 11:04 | ogledi: 21.568 | odgovori: 87

Mene pa zanima vaše mnenje o neštetokrat ponovljeni reklami, ki se zadnje tedne vrti na nacionalni TV - to je tista pesmica, ki jo prepevajo (nekateri tudi deklamirajo) razne tete in strici - Everytrhing you want..... V začetku se mi je zdelo nekaj novega, drugačnega...sedaj mi pa deluje že prav moreče....

 

rrr

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. maj 2009 11:06

To pomeni, da imaš preveč časa in da preveč gledaš TV, he, he. Jaz še opazim ne, ker nimam tega luksuza, da gledam TV, kak DVD kdaj pa kdaj, ko si "utrgam" čas za to... lidka [sonce]

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

13. maj 2009 11:20

Mene zanima kaj si mislijo akterji ko se gladajo? adalbert

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. maj 2009 11:22

Draga rrr, pa saj bi se človek še najboljše čokolade naveličal, če bi jo non-stop jedel, nikar šele reklame.... Obrtno gledano ni tistemu izdelku kaj oporekati: lepo predeluje slogan "vse kar si želiš", naslavlja ta prave ciljne populacije (vsi, ki tako zanič pojete in ki nikoli ne boste prepevali pri Mariu, pri nas ste pa vedno dobrodošli, ker imamo nekaj za vas), če pa so še za uporabo plačali pravice tistim, ki imajo avtorske pravice za Roya Orbisona, potem je pa moja legalistična duša pomirjena. Plus, saj ti operater verjetno ponuja ogromno druge ponudbe in kanalov, ni treba samo slovenskih gledati. Pri nas smo se včeraj zadevali na X-files the movie na HBO in me je imelo, da bi nemudoma kontaktirala ljubo mi lady proxy, pa sem si mislila, ali dela ali pa se itak zadeva na Duchovnyja in je raje ne bom motila))))))))))))) Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. maj 2009 11:25

@adalbert, v mnogih agencijah, kjer snemajo reklame, non-stop iščejo slehernike (ker je sleherniški izraz najbolj iskan za snemanje reklam) in honorar je tudi spodoben dodatek k plači ali penziji, ergo, ti se kar pogumno prijavi in potem boš čez nekaj časa videla, kak je občutek, če se gledaš na tevejki. Vendelina jr.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

13. maj 2009 12:04

Lidka, bingo

rrr

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

13. maj 2009 12:39

Sedaj pa malo zares - draga Lidka, o tem, katera ima veliko časa in katera ga nima nič, raje ne bi, sama malo razmišljaj v to smer - oglej si vse svoje poste in boš prišla do spoznanja, kam gre ves tvoj čas - in ja, vse je OK, saj je tvoj čas. Sicer sem pa samo vprašala za mnenje o trenutno udarni reklami, ki ji verjetno res ni po tehnični plati nič očitat, le naveličaš se je sto na uro - da pa ne bo izgledalo, da cele ure presedim pred TV ekranom, še majhno pojasnilo: reklama pride do mojih ušes običajno v večernih urah, ko moj spremlja skoraj izključno program na nacionalki (sicer največkrat zaspi, ker je utrujen kot konj od dela in vsega, kar ga je doletelo v zadnjih letih) - včeraj je bila npr. na sporedu super oddaja o Veroniki Deseniški, ki sem jo jaz spremljala samo slušno, saj sem vmes čvekala z meni dragimi osebami na KUL SLO klepetalnici. In večkrat je bila ta oddaja prekinjena s to reklamo in se mi je v tistem trenutku pač porodilo to vprašanje.

Draga Vendy, o kakšnem overdosu z nacionalko ali katerokoli TV torej ne bi mogli govoriti.

 

Pa lep dan še naprej

 rrr

Sporočilo je spremenil(a) ribaracarak dne 13. 2009 14:39

Sporočilo je spremenil(a) ribaracarak dne 13. 2009 14:39

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

13. maj 2009 13:20

A lahko vsaj ena tema ostane pri naslovni temi, ali morate vedno zabluzit nekam v levo!!!!!

 

Se pa strinjam z rrr.

V začetku je bila reklama nekaj novega, zdaj pa tudi meni počasi "najeda" .

 

Lp

 

MM

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

13. maj 2009 13:28

ma niti na začetku mi ni bla kao nekaj novega. ma katastrofa je. Uni dedec je grozen, ženičke še hujše,... Ful je zoprna, ma po moje so na to ciljali, da se bo pol o njej govorilo. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

13. maj 2009 13:57

Ja, ful je zoprna že od samega začetka. Pa še razumela je nisem  (hvala vendy za razsvetlitev).

Moja asociacija je bila bolj - spet ena tista traparija, kot jih imajo v Merkurju...

Nasja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. maj 2009 14:11

Meni je od Merkurjevih reklam še vedno naj tista s Končarjevo (sedaj razpadlo) družino, ko punčka na koncu reče 'Pujska pa ne dam!' O tehle novih pa raje ne bi ...

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti