Reklama

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

26. jun 2011 20:24

Kakor pri kom, pri meni je reklama dosegla, da nikoli nisem kupila tune calvo in vložkov catherine.... kar je preveč, je pač preveč. Ampak na koga drugega ima očitno drugačen učinek.

Sonja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. jun 2011 21:23

O, oglasila se frina, to je pa zadnje čase bolj poredko! Upam, da bo naprej bolj pogosto.

S limnol se tudi strinjam: nikoli nisem kupil tune calvo, kakor tudi uložkov catherine!

ežoj

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

26. jun 2011 22:53

Se povsem strinjam z Naor . Tudi meni je ta reklama všeč in jo še vedno rada pogledam, ker je tako nevsiljiva , prijetna . Pa ati in sinko sta res simpatična , nenarejena . Take reklame me veliko bolj pritegnejo in ostanejo v spominu , ostale pa..... Običajno takoj preklopim .

Lp

manca51

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

26. jun 2011 23:01

 Ja, ampak meni  še vedno ni jasno, kaj ta tretja  gospa z  očali iz reklame za DUEL govori. A  je res nobeden ne razume??? Prosim za odgovor, ne glede na to ali vam je reklama všeč ali ne.

Meni tudi ni, razumela pa bi vseeno rada.

Kotarca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. jun 2011 23:27

Kaj pa če bi kdo prilimal link za tole duel reklamo.

Kadarkoli vidim reklamo za oreo piškote se vprašam, čemu delo toliko galame za zažgane piškote... menda naj bi bili čokoladni, a se čokolade ne okusi.

Vanja

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

26. jun 2011 23:45

je dostopen tud za moj zep tak da sem prav zadovoljna....

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

27. jun 2011 0:19

rebecca je napisal/a:

je dostopen tud za moj zep tak da sem prav zadovoljna....


Hvala rebecca, sama tega ne bi nikoli pogruntala!

Kotarca

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. jun 2011 9:48

Haha, Vanja, veš, jaz Oreo piškotov ne kupujem, tudi drugih zelo malo. Mene reklama niti malo ne vzpodbudi k nakupu. Že od nekdaj. Ne vem, zakaj. Nasploh bi industrija zelo kmalu propadla, če bi bila odvisna od mene. Zame so reklame pravzaprav antireklame. In kot pravita Limnol in Ežoj, tudi jaz nisem in ne bom kupila tunine calvo. Ker sem jo sita že iz reklame. Da o vložkih catherine sploh ne govorim.

 

naor

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

27. jun 2011 11:26

ežoj je napisal/a:

O, oglasila se frina, to je pa zadnje čase bolj poredko! Upam, da bo naprej bolj pogosto.

S limnol se tudi strinjam: nikoli nisem kupil tune calvo, kakor tudi uložkov catherine!



ežoj

 

Ežoj, da ne maraš tune Calvo še nekako razumem, ampak da nikoli ne kupiš vložkov Catherine pa ne 

sonci

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. jun 2011 12:45

Na mene imajo reklame določen vpliv v smislu, če potrebujem nov mehčalec, ker sem se starega vonja naveličala, bom poskusila Duel, ker je ravno reklama zanj.

 

Nikakor pa nimajo name vpliva v smislu, da bi kupovala stvari, ki jih ne potrebujem. Recimo gledam reklamo za nov Bmw-ne kupim, ker ne rabim.

 

So pa ene reklame resnično resnično zoprne, ampak se trenutno ne spomnim nobene.

Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti