Reklama

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

27. jun 2011 13:25

Saj res, Ežoj. Zakaj ne kupuješ teh vložkov?

janko1

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

27. jun 2011 13:33

mogoče zato, ker je že dal meno skozi? 

Sonja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. jun 2011 15:57

Meni je dobra ta nova reklama od Radenske, pa Mercator ima dobre reklame, pa za Alpsko mleko je čist simpatična. Živčnega pa fašem ko vidim reklamo za always vložke - vse tip top, hlače šminka in laaak ...preneumno. Pa tale Oreo mi je tudi že malo naporen...

saša

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

27. jun 2011 18:25

Poleg reklam so totalno butaste tudi cene izdelkov  v akciji.

l9,99 recimo. Kaj res mislijo da smo tako neumni, da ne vemo da je to 20 evrov, oz cent manj. Avto, ki stane 19.999 evrov, pivo 0.99, marelice 2.99 it.itd.

Le gostilne zaenkrat (še) nimajo na jedilniku juhe ki bi bila 2.99 evra.

 

 

Kotarca

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. jun 2011 18:39

ZAČETNICA je napisal/a:

 Recimo gledam reklamo za nov Bmw-ne kupim, ker ne rabim.
Začetnica

 

se popolnoma strinjam

Meni je pa v zadnjem času padla v oko nova reklama od Renaulta, taka bolj nostalgična. Me je spomnilo, kako smo se včasih s "katrco" prevažal naokrog, pa kempiral... pa danes sem vidla ta novo za Planico (sladoled), tudi dobra Očitno palim na nostalgijo

Za Oreo mi gre na živce, opažam pa, da je večini žensk v letih, ko so babice ali bi lahko bile babice, zelo všeč

Obupne so mi tudi za Lenor, Duel, druga čistila in vložke...

JJ

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

27. jun 2011 19:20

JanisJoplin je napisal/a:

Za Oreo mi gre na živce, opažam pa, da je večini žensk v letih, ko so babice ali bi lahko bile babice, zelo všeč

JJ

, , ajoooj.....

lp

 

mzm

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

27. jun 2011 19:30

Jaz pa rada pogledam tudi reklame, če le prižgem tv oz., če ne zaspim takoj pred tv. Se ponavljajo, pa kaj zato. Se tudi kakšne druge stvari v življenju ponavaljajo, pa ne pomeni, da so zaradi tega zanič 

Ognjič

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. jun 2011 20:35

Matr, tista reklama za radensko s Perpetuum jazzile al kako se že reče in napiše - če bi jo desetkrat na dan gledala (ups, poslušala), ne bi imela nič proti. Mega so!!!!

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. jun 2011 21:44

Janis, si pa prav pogruntala, še sama nisem vedela, zakaj me tako privlači reklama za Oreo. Veš, pred enim mesecem sem postala babica čudoviti deklici. In čeprav ni prva, je res en poseben občutek.

 

naor

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. jun 2011 0:27

elaphus je napisal/a:

Matr, tista reklama za radensko s Perpetuum jazzile al kako se že reče in napiše - če bi jo desetkrat na dan gledala (ups, poslušala), ne bi imela nič proti. Mega so!!!!

lp



cervus

Ja, genialni so. Glede na to, da TV zadnji mesec praktično ne gledam, se prav vesela, da mi je to reklamo uspelo ujeti

http://www.youtube.com/watch?v=M0h9cb32RIc

 

@Spagon, ne verjamem, da se ne spomniš nobene zoprne ... daj nooooo, prelestna Claudia Schiffer "ki svojemu otroku želi najboljše" in ga fila s K. čokolado ... pa palčki, ki vpijejo "smrdi, smrdi, smrdi", pa "pametna mama" ki kupuje Rex, pa "najnovejše tehnologije pri odstranjevanju madežev" vseh znamk ... krona zoprnije za moj okus pa so "napihnjene" gospe iz reklame za probiotične jogurte Actimel in pa "lekadol + C" vreščeča babica v premajhnem Supermanovem kostumu, pa seveda "Aspirinova družina". Pri vseh "tujih" reklamah mi od vsega še najbolj najeda sinhronizacija oz. izbor glasov, ki jih sinhronizirajo. Le kje dobijo tako sitne, vreščeče glasove?

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti