Reklama

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

20. sep 2011 11:17

Meni je bila simpatična, že nekaj časa je nisem zasledila, tista, ko mamica malemu sinčku razlaga, kako z očkom varčujeta zanj, pa za njegov študij pa ne vem, če ne že celo za stanovanje in avto. Pa se sinček srečno smehlja in brbra, skratka samo zadovoljstvo veje z njega. Potem pa v drugem delu mamica omeni, da potem, ko bo pa on velik bo pa on, če bo potrebno, njima pomagal in se sinčkovo razpoloženje pri priči spremeni, pa v jok....

 

zeta

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

20. sep 2011 11:23

 meni je tudi všeč. Ne upam pa napisat, da bi rada bila...tisto tam gor, ker potem se mi bo pa spet surla po tleh vlekla, če me kdo s tem imenom ozmerja.

Ognjič

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

20. sep 2011 11:40

MULTI_reloaded je napisal/a:

Meni je sedaj že 2 dni blazno všeč ona reklama o drezajoči kravici, ki ji ni šla matematika,šport sploh ne. Še manj pa igrice s kokodajočimi kurami. Znala je pa baje dregnit ob pravem času, da so se vsi meli radi. Tud jaz sem si zaželel, da bi bil tako pametna kravica

 

 

No, to pa je točno tista, ki je sploh ne razumem. V čem je poanta? 

sara

neznan uporabnik

20. sep 2011 11:47

Jah, kak naj ti to razložim. To pač razumeš al pa ne. Pač sprejmi dejstvo, da so kravice tud včasih lahko pametne. Je čist vseeno kake barve so pa tak naprej.

Včasih ni dobro preveč tuhtat pa to. Nekaj ti je všeč, drugo ti ni. Meni ta drezajoča kravica je.

 

MULTI_reloaded

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. sep 2011 11:48

Meni je tudi ta kravica všeč. Ravnokar sem si ogledala celo reklamo. Taka prisrčna, topla

JJ

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

20. sep 2011 12:26

Ja, niso vse reklame dobre. Tudi vse ne dosežejo svojega namena. Npr. reklama za Renaltova vozila pri meni ni imela ravno željenega učinka: kupiti novi avto, ampak: odkar sem vidla to reklamo, se sprašujem: "Pa kje, za vraga, lahko kupim takšno kanto (vedro), kot jo ima oni tam?" Saj veste, to je tista čudežna kanta, s katero en dober tip zamahne proti nekemu staremu avtu, ga poškropi z vodo in pred njim stoji novi avto... Pri moji veri, nikjer ne najdem takšne kante...

 Ne vem, no. Vijolična krava... prisrčna...? Kaj bi rekel kmet, če bi se mu skotila vijolična krava? Verjetno bi odprl proizvodnjo čokolade, kaj pa vem? In, če bi še kravica znala drezat, tako kot znajo drezat čokoladice s polic, potem bi imelo vse skupaj smisel, ne?

Najbolj smešno pa mi je, ko ženske iz torbic "vlačijo" Perwoll... Mislim, očitno je to še ena stvar, ki je nujna, da jo imamo v torbici... Ker, če me še enkrat prijateljica vpraša, če imam novo majčko, bom resno morala razmisliti o tem, da bom potegnila Perwoll iz torbice (čeprav ga sploh ne uporabljam...).

Da o napihnjenosti ne govorim... Veste, da so dan danes nekateri že tako napihnjeni, da jim nobena Activia ne pomaga več...

Človek postane prenažrt že samo z gledanjem reklam. Apetit me mine. V trgovini pa tako kupujemo samo še "najnujnejše":

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. sep 2011 12:36

silva je napisal/a:

Ja, niso vse reklame dobre. Tudi vse ne dosežejo svojega namena. Npr. reklama za Renaltova vozila pri meni ni imela ravno željenega učinka: kupiti novi avto, ampak: odkar sem vidla to reklamo, se sprašujem: "Pa kje, za vraga, lahko kupim takšno kanto (vedro), kot jo ima oni tam?" Saj veste, to je tista čudežna kanta, s katero en dober tip zamahne proti nekemu staremu avtu, ga poškropi z vodo in pred njim stoji novi avto... Pri moji veri, nikjer ne najdem takšne kante...

 

Meni je pa ta reklama ena izmed najboljših v zadnjem času.

JJ

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

20. sep 2011 12:44

Ja, mene bolj privlači tisto vedro, kot pa avto...

neznan uporabnik

20. sep 2011 12:46

Ja, če se ne znate odločit. Ne morš met dobrega tipa, fancy kante pa še fajn avta. Eno od teh treh pa lahko. Pač po željah. Če ti je kanta bolj všeč od tipa, si kupi kanto. Če ti je tip všeč, si pač najdeš postavnega tipa. Al si pa avto kupiš, pa je

 

 

MULTI_reloaded

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

20. sep 2011 12:53

Silva, 

 

PS: Če kje najdeš tisto kanto, pa le povej!  

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti