Miss universe 2009 slo

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

28. apr 2009 20:30

A zdaj ko imaš nov puder in na novo namazane učke? To pa je res škoda za celoten univerzum, da se nisi prijavila. Jaz bi zagotovo glasovala zate :))) magnolija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. apr 2009 20:33

 Ne, ne nisem še pri fazi mazanja učk, zaenkrat se matram s čistilnim  mlekom, tonikom in pudrom, no ja maskaro tudi znam gor napackat...

jade

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

28. apr 2009 20:50

Sem brala na enem forumu, da bodo zdaj imeli kar mlekomate za te zadeve ... magnolija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. apr 2009 6:33

jade, jade, kaj si domišljaš, nimaš ti nobene možnosti. Žirija vse kandidatke prej preveri, postavi deset vprašanj, v glavnem glavna mesta bližnjih držav, če na katero odgovoriš prav, si izločena. Če bi pa zvedli, da znaš skuhat kavo ali čaj, pa sploh. Tebi bi prepovedali gledat izbor po TV.

ežoj

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

11. maj 2009 11:27

Pišuka ste hitre. Suzi

anita80  

član od: 7.5.2009

sporočila: 38

11. maj 2009 11:43

totalna polomija tale izbor. ... najprej z temi nevoditeljicami - ki so nadomeščale voditeljico. Pa koga sploh zanima, da ima voditeljica doma otroka, ki nekaj teži.... ... potem pa še te kao SLOVENKE, dajte no ... pa žerija, ki postavi vsaki isto vprašanje, kot da ne bi imeli kaj drugega vprašati. No, ja res je enemu je všeč drugemu pač ne. Najlažje je komentirati, če ne sodeluješ- jaz zagotovo ne bom!! anita80

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

11. maj 2009 11:53

anita80 je napisal/a:
totalna polomija tale izbor. ... potem pa še te kao SLOVENKE, dajte no anita80
Zelo grdo si to napisala! A če bi se pisale "Peteršiljček" al pa "Novak" in bi rekle, da je glavno mesto ZDA Podplat, bi bilo pa OK? Si kdaj raziskala svoje korenine in si prepričana, da si ti pa avtohtona, al kaj? Bi se bolj po naše slišal priimek npr. Muller? Po naše ne, nobel pa, kajne? In ta moj zapis seveda z zaplankanostjo teh miss nima nobene veze, pogrelo me je le tisto "kao SLOVENKE"! Ognjič

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

11. maj 2009 12:03

Mene je pa zmotilo to, ko je zmagovalka izjavila, da v Sloveniji ni socialnih problemov. Hm, blagor nam. korenckova

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

11. maj 2009 12:16

Dej Ognjič ne razburjaj se in ne moraliziraj....Aniti08 dam prav! Meni je bilo dovolj, da so odprle usta?!?! Naj ti povem, da je tudi moj priimek na ić. In sem ponosna na svoje korenine, ki po očetu izhajajo iz Dalamcije. kruhy

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

11. maj 2009 12:27

Hej, je vačsih fajn malo razburkat vodo, a ne? Čeprav ne vedno, se pa tule zelo nagibam na Vendelinino stran, ker mislim, da je bila poanta njenega razmišljanja v tem, da je to situacija, pred katero je slej ko prej postavljena vsaka takale pupa, še prav posebej, če se spušča v manekenske in miss-kaj-vem-česa- vse vode. In da pri osemnajstih in več še niso imele take izkušnje, ob tem, ko danes že trinajtletniki ekspeirmenitajo s sexom....no halo, ne me basat! In ne, ežoj, jaz nisem razumela kot napad na vrednoste morale... , iz lastnih izkušenj samo vem, kako hitro lahko padeš v tako skušnjavo in kako rado se takrat pozablja na osnovno življenjsko zavarovanje. Tako da, moje izkušnje govorijo v Vendijin prid, sicer pa vsakdo ve zase. Kar se tiče glavnih mest, so takak vprašanja vsako leto pa bi se - vsaj jaz - malo prej pozanimala, okoli tega KAO SLOVENKE.... ja, me moti. Zelo moti. Izjeno moti....in preden zdaj kdo eksplodira, moje korenine so južno od Kople, jaz sem pa slovenist! Tako da me moti najbrž že zato, ker sem: 1. dovolj zrela, izkušena, razgledana, pametna... 2. dovolj stara, da bi ji lahko bila mama, pa vem, v kaj se otrok spušča 3. pa še vedno ne dovolj LEPA pa naivna, da bi se lahko prijavla, smrk, smrk helenag helenag

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti