Viktorji

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

15. mar 2009 9:52

Ne, Zrnec trenutno igra glavno vlogo- Nerona. sa_ sha

Somaya  

član od: 17.1.2008

sporočila: 57

15. mar 2009 11:25

Nemorm vrjet. Res. Kako pa nekaterim okusom nikoli ni zadoščeno... Če je vodenje preresno in "kulturno", postane dolgočasno. Če ves čas stresajo šale, pa tudi zaspite. In so potem voditelji krivi ker delajo tok "zanč prireditve". S&S sta 2 zapored vodila Viktorje. Uporabila nista niti enega enakega skeča ali šale, a sta vseeno zabavala publiko 2 uri in pol. Pa ne zagovarjam ju kar tako, me zanima, kdo bi bil tega sposoben. Tisti k se tooook radi prtožujejo nej pa 1x sami zrežirajo kej podobnega... Jure Zrnec pa, saj je v redu, smešen in use. Tudi sama sem fenica, a sem ga spremljala še preden je prišel na slovensko sceno. Med drugim je vodil maturantski ples fanta. In uporabljal je iste šale in skeče, kot jih še danes, med drugim tudi tiste na Viktorjih. Meni so bili Viktorji'08 super! Prav tako tisti lanski. In tisti Jurija Zrneca. Somaya

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

15. mar 2009 15:18

Sem gledala (skoraj) do konca, na sploh sta mi voditelja všeč, tudi njun humor. Zmotilo me je le, da sta se med vrsticami norčevala iz spolne usmerjenosti nekega TV voditelja, pa tudi, da sta se norčevala iz nekaterih oddaj nacionalke in nastopajočih v tistih oddajah. Na splošno pa je bilo pač nekaj...še vedno boljše, kot pa kak predpotopni film, že 1254-tič predvajan, da se zapolni čas...

Ognjič

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

15. mar 2009 16:01

Matjaž mislim,da pop tv ne izbira sam finalistov za viktorja.Zato poteka glasovanje preko glasovnic in telefona že kar nekaj časa prej. Drugač pa sta S&S ok. Pa tudi dobitnica nagrade za življensko delo mi je všeč.Po moje je šel viktor v prave roke. kriznana

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

15. mar 2009 17:34

kriznana je napisal/a:
Matjaž mislim,da pop tv ne izbira sam finalistov za viktorja.Zato poteka glasovanje preko glasovnic in telefona že kar nekaj časa prej.Drugač pa sta S&S ok.Pa tudi dobitnica nagrade za življensko delo mi je všeč.Po moje je šel viktor v prave roke.kriznana

 

Točno tako.

Julija

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

15. mar 2009 17:41

Namesto da bo gledala Viktorje, sem se raje "grela" v objemu ob filmu . Baje nisem nič kaj zamudila, sicer bodo pa vse skupaj, še tako ali tako ponavljali . Alja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. mar 2009 18:13

Jaz sem tudi spal, ampak na drugem programu. A je potem moje  mnenje relevantno ( to sicer ne vem kaj pomeni, dopade se mi beseda )?

ežoj

neznan uporabnik

15. mar 2009 18:38

relevantno je nasprotno od degutantno.pa lep pozdrav. hmm

bluoka  

član od: 21.8.2007

sporočila: 42

16. mar 2009 8:34

Viktorje sem gledala sicer bolj površno, vendar lahko rečem, da sta bila Slon in Sadež odlična, sproščena in duhovita. Najbolj so me navdušili pa Dan D in D Stroj! bluoka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

16. mar 2009 8:46

Nisem gledala, sem pa zdaj prebrala tale članek in se nasmejala komentarju in fotkam o modi na Viktorjih.

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti