Biocera pralna krogla

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

23. apr 2010 9:11

Se pridužujem veseli druščini pralcev z magično kroglo. Po vaših pripovedovanjih, da so krogle uredu, sem se tudi jaz odločila za nakup. In res ni mi žal. Hvala vsem, ki ste pisali o svojih izkušnjah ! Lep dan ! banana130

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. apr 2010 13:27

Jaz z mojo perem že od lanskega februarja in ni mi žal. Pere še vedno odlično, perilo čisto, tudi belo dobro oprano, skratka z mojo sem zelo zadovoljna.

Je pa še nekaj, moja soseda je rekla, da je moja draga in je kupila neko poceni pralno kroglo. po drugem pranju ji je razpadla in ji pomazala vso perilo, tako da ga je komaj oprele od tiste vsebine.Ne vem kaj je bilo noter, tisto kar piše sigurno ne. Sicer pa pregovor pravi, malo denarja malo muzike. Potem je vseeno kupila takšno kot jo imam jaz in je tudi zelo zadovoljna. 

Kyara

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

29. apr 2010 9:30

Tudi mene ste prepričale, da sem jo kupila. No ja, ni lih super! Madežev lih ne opere! To je bolj samo za splaknit perilo! Po pravici povedano sem mislila, da so boljše te kroglice! LP jana.l

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. apr 2010 17:03

jana.l,

ti si kupila tisto, za čisto perilo. Za umazano perilo moraš dodat detergent.

ežoj

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

30. apr 2010 9:01

tebe je pa naučila tujega jezika! :) jana.l

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

3. maj 2010 14:09

Na hitro sem preletela vaša mnenja, pa še vedno točno ne vem, ali se te krogle lahko kuhajo. Naročila sem jo na eni predstavitvi in sicer tako, če naročiš 2 kom že po znižani ceni 38 €, ti pošljejo še tretjo zraven. In tako smo si je tri razdelile po ceni 25 €. Je modra, na škatli sicer piše v nemščini in smatram, da je nemški proizvod. V priloženih navodilih pa samo piše, da dobro opere že pri 50%C. Ostala navodila so ista, kot jih imate vi. Torej, kako je z pranjem pri 95%C, se kroglica ne poškoduje? Hvala in lp oliva

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. maj 2010 16:08

Ne morem mim, da se ne oglasim. Oliva, namesto 50%C in 95%C si verjetno mislila 50oC in 95oC.

ežoj

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

4. maj 2010 13:37

Ja Ežoj, prav imaš, tako sem mislila. Veš vse se že računa v procentih, pa ti enostavno uidejo izpod prstov. Ežoj, ežoj, na tvoje pisanje se včasih prav nasmejim . No kaj meniš v tem primeru, bo pri kuhanju ta krogla magično izginila? Pa lep pozdrav, oliva

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. maj 2010 18:58

Ne oliva, krogla ne bo magično izginila, magija bo pa vseen: če je perilo bilo čisto pred pranjem bo čisto tudi po pranju ( to seveda ni nobena magija ), če je perilo bilo pred pranjem umazano bo v glavnem tako tudi ostalo ( če je umazanija take vrste, da se ne topi v vodi ) in to je za marsikoga prav magija, ker pričakujejo, da bo čisto!

ežoj

ninolina  

član od: 25.5.2010

sporočila: 4

25. maj 2010 13:34

Tudi sami jo imamo. Sama sem zelo zadovoljna z delovanjem le-te. Perilo je čudovito mehko, kar me je še posebaj presenetilo. Imam pa dve, ki sem jih kupila v kompletu in tudi pravijo, da je bolje, če pereš z dvema. Cena je bila okoli 38, žal pa mi je, da nisem kupila še sušilne krogle, ki je v kompletu cenejša! Kupila sem jo na http://www.ball.si ali ima katera izkušnje s sušilno kroglico? ninolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti