Jedilniki po montignacu

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

16. feb 2012 18:54

Mojcadd: MEEEGA!!! Kar tako dalje. Pa tudi ni nič narobe, če se kdaj pregrešiš. To so oni, posebni trenutki za katere si vzameš čas in MAX uživaš!!

Lep večer še naprej

 

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

mojcadd  

član od: 9.7.2009

sporočila: 13

21. feb 2012 16:00

Pozdravljeni,

noh pa mi je ratalo se upret pustnim skusnjavam. :) :)

 

Pa se jedilnik:

VCERAJ:

Z: PZ kruh, marmelada, caj

K: zelena solata, jajcka, jogurt navaden

V: sir, bakala in bianco, hrenovke in tenstan ohrovt (sem bla za vecerjo full lacna)

 

DANES:

Z: PZ kruh, marmelada, kakav

K: grah, sir

V: porova kremna juha, kokosovi poljubcki

 

 

mojcadd

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. feb 2012 16:11

MOJCADD: IIIII kak pa mi je sedaj nostalgično zaigral tvoj zajtrk. A veš da si ga bom sedaj en dan naredil. To me tak na otroštvo spominja. Kruh, marmelada, kakav. OOOO JA. Taki oreng črni kruh, vrezan po dolžini (2 kosa) pa fajn domače marmelade gor, zraven pa vrelo mleko :D

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. feb 2012 21:54

bannanna: proti vašim FENOMENALNIM jedilnikom, so moje kreacije NULA, NADA. Ežoj me lahko popapca za dobro jutro, tak sem jaz ja :/

MONTI/PALEO je zakon :D

P.S: Samo veš da sem si že plan naredil za čet ali pet. da bom RES RES jedel stari dober otroški zajtrk z 2 velikima šnitama kruha (jutri pečem), ter marmelado in finim, finim riževim mlekecem!

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

29. feb 2012 15:17

Pozdravček

Ponovno povratnica

Montija pred začetkom trikrat prebrala da bom ja prav delala zato:

Z: grozdje, jogurt EGO Slim &Vital

K: solatni krožnik s pečenim piščancem in arašidi ter sir

V: beljakovinski šejk

 

po večerji pa aerobika

in ena in dva in tri

 

Upam da bom sedaj zdržala in se tudi držala te prehrane.

gercar

mojcadd  

član od: 9.7.2009

sporočila: 13

2. mar 2012 15:52

MBrando ... in kak je bil zajterk?? Fin a ne?? :) :)

Jaz pa jutri pecem torto brez moke in pz piskotke - njamsi zajtrki bodo na vrsti :D jeaaajjj

 

Danes pa:

Z: PZ KRUH, marmelada, kakav

K: Jecmenova minestra (seveda brez krompirja)

V: najverjetneje jabolka :)

 

 

mojcadd

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

2. mar 2012 22:21

MojcaDD: Eto mene, po 1 tednu Zagreba. Ne boš verjela, ampak bil je FENOMENALEN!!! Moj domač pirin kruh, 3dc prave bele krave, pol pa na enem kosu kutina domača marmelada, na drugem višnjeva domača, na krajcu pa mešanica obeh. KAKO DOBROOOOOOO. Občasno prav paše menjati musle in sadje za kaj takega.

MMMM, komaj čakam jutro in zajtrk :D

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

3. mar 2012 18:42

tehtanje ni pokazalo nobenih rezultatov ampak ne obupam

 

z: pomarančni sok sveže iztisnjen 20 min kasneje jogurt ego slim&vital

k: špinača in 2 kosa pečenega piščanca belo meso

v: piščanec od kosila, kozarec mleka

 

 

precej se poslužujem tudi http://www.myfitnesspal.com/

kjer si zapisujem obroke, količino popite vode, rekreacijo itd.

 

gercar

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

4. mar 2012 21:06

Glede na to da zjutraj lahko nom nomam kruhec in marmeladiko, me zanima, glede na to da ne hujšam, ce lahko recimo ajdove palačinke z marmelado BS jem, ali pirini marelični cmoki?
Kako je pri Montiju z pijačo med hrano? Se vedno ona paranoja velja, da moras piti ali pol ure pred hrano, ali pa uro kasneje? Ker meni je kulinaricno to, da ce jem dober sir/prsut, da tudi srkam tardečega.
Kaj menite?

 

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti