Velform hair grow - iz top shopa

nina88  

član od: 6.3.2007

sporočila: 66

tema odprta - 17. dec 2008 10:55 | ogledi: 6.166 | odgovori: 10

Pozdravljene!

Zanima me kaj si mislite o tem naravnem preparatu, ki baje v roku od 3 do 6 tednov, zgosti lase, naredi močnejše in bujnejše.Stane pa kar okrog 50€.

Ima kakšna izkušnje s tem?

Rada bi ga kupila če deluje tako kot pravijo, ker sama imam že od nekdaj zelo redke lase, tanke in mastne in stanje se še ni nič izboljšalo in tudi mislim da se nikoli ne bo.

Zanima me ali obstajajo kakšni načini da bi si zgostila lase? Je že katera poskusila kaj takega in da se to obnese? Je to možno ali nimamo kaj pomagati glede las?

lp

Nina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. dec 2008 11:01

Čakaj, daj preberi, kaj si napisala. "še ni nič izboljšalo in tudi mislim da se nikoli ne bo". Potem odgovor že veš. Ne išči nekoga, ki ti bo tukaj pritrjeval, da boš potem z lažjim srcem kupila in zapravila denar. A si opazila na reklami, ja, jaz sem videla, ker sem doma, na bolniški, da ljudje niso prav plešasti, ampak imajo samo redke lase? Veš, potem se hitro naredi kaka montaža, oziroma veliko lažje... Kako je zadnjič ena rekla, če bi te stvari delovale, potem Donald Trump ne bi bil plešast... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 17. dec 2008 11:01:59

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

17. dec 2008 11:02

Nebi rada prva kritizirala, ampak jaz v te top shop izdelke ne verjamem. V reklami je predstavljen en model, kjer prikažejo računalniško, kako se mu pleša zaraste. Ostali modeli prej - potem pa so slikani tako, da so na sliki "prej" resni, lasje so mastni, osvetlitev slaba, na sliki "potem" pa imajo sveže sfenirano frizuro, nasmeh, pa tudi fotografija je kvalitetnejša. Las je pa na obeh enako, pleše so tudi enako velike. V bistvu sploh ne verjamem, da so ti izdelki kaj boljši od običajnih šamponov za krepitev las, ki jih dobiš v trgovini za dva evra. Upam, da se motim in se bo oglasil kdo, ki je uporabil ta preparat in bo poročal o uspehu. matilda

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. dec 2008 12:31

Nina, poslušaj lidko in matildo, ker pametno govorita. Tistih 50 EUR porabi za kaj drugega - če nič drugega, najvišji cenovni razred frizerjev v Ljubljani za tak denar lepo postriže "tenke in mastne lase" v dobro frizuro. In preusmeri fokus iz kritičnega področja (tisto, kar si sama ocenila za kritično) lasišča na nekaj, kar se splača poudariti in to poudari. Okej, morda nimaš najbolj bleščečih in gostih las in za reklamo za šampon te morda ne bodo nikoli vzeli - ampak daj raje pokaži tisto, kar je pa res okej in za slikat in potem to postavit za screensaver. Kar poglej okoli sebe: npr ne Cameron Diaz, ne Tanja Ribič, ne Polona Juh nimajo ne vem kakšnih las, pa se to sploh ne opazi. Ali pa, ali je kdo opazil tenke lase nekdanje ministrice Zofije Mazej Kukovič - ne, smo pa vsi opazili njeno delovanje (njen partaj je sicer daleč od mojih preferenc, ampak ZMK se pa da poslušati, tudi če se z njo ne strinjaš). Pa v devetdesetih letih je bila med manekenkami znana Nadja Auerman, ki je svoje redko lepe tenke lase blazno inteligentno unovčila. Ali pa voditeljica TV dnevnika, Darja Zgonc (a pri njej opaziš, da so lasje bolj redka dobrina)? Pa tista dalmatinska pevka - Danijela Martinović - je majhna, svetla in z redko lepimi lasmi (in še iz Dalmacije, kjer je toliko textbook lepotic, da je že neverjetno in se njen "deficit" lažje opazi) pa kaj potem.... Hope this helps. Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

17. dec 2008 12:39

Nina, sama imam zelo tanke in mehke lase. Prijateljica frizerka mi je priporočila izdelke od TIGI (upam da ne reklamiram preveč). Sama uporabljam njihovo tekočino (vijolična embalaža, v obliki peščene ure), booster (modra embalaža), ki si ga posprejam na narastek, včasih pa tudi peno za volumen od L"oreala. Rezultat je kar zadovoljiv, lasje niso več tako mehki in "leteči". Je pa res, da nikoli ne uporabljam balsama - logično. Lase si sušim fenom in krtačo. Končni rezulatat: Lasje so bolj gosti in imajo večji volumen. Izdelke dobiš v bolje založenih frizerskih salonih. Pazi samo na ceno, ker nekateri pretiravajo z maržami. Okoli 10 do 15 EUR je normalna cena. LP, Gigi_84

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. feb 2009 10:05

A to reč prodajaš, ker so ti lasje nenadoma zrasli do kolen in se bojiš, da se zapleteš obnje?

Ali pa je zadeva trenutno v akciji in bi ljudje zamudili enkratno življenjsko priložnost, če se odrečejo nakupu?

Ognjič

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. feb 2009 17:28

Drage moje dame,nič ne bom rekla na tisto napisano zgoraj.......sem si kupila preparat in mi pomaga.Po dveh mesecih rednega mazanja mi lasje ne izpadajo in kažejo se novi laski.Kakšno olajšanje ,da pri umivanju ne izpade cel šop las in da jih ni povsod po stanovanju.Sem bila tudi skeptična zaradi Topšopa ,pa me je mož prepričal in ni mi žal. lp goga

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. feb 2009 19:02

gogad, tudi jaz ne bom nič rekla na tisto zgoraj, vendar pa: noben bogataš ne bi imel lasnih vložkov, noben si ne bi dal naflancat laske in tej firmi ne bi bilo treba oglaševat na tak način, če bi bilo kaj na tem.

To je moje mnenje, seveda.

Tudi meni so pred časom lasje zelo izpadali in verjetno je to en tak proces na glavi, da se malo obnovi vse skupaj, kaj pa vem. Brez pomoči te žaube je stanje boljše.

Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

6. feb 2009 19:23

Zanima me kaj si mislite o tem naravnem preparatu, ki baje v roku od 3 do 6 tednov, zgosti lase, naredi močnejše in bujnejše

 

No, v tem času morda uspe zrasti kak cm las, če res kaj pomaga......ampak, hudo, hudo dvomim. Lasje se normalno obnavljajo, dokler so lasne čebulice žive. Ko odmrejo, jih pač ni več. Nobena žavba in urok ne pomagajo. Preprosta resnica. Prav tako drži, da lasje rastejo v valovih, so obdobja, ko je na glavi veliko mladih las, pa obdobja, ko je rast zelo počasna. V telesu pač tečejo bioritmi... tudi tlak skozi dan niha, pa telesna temperatura, nekateri ritmi so cirkadiani (dnevno-nočni), drugi so vezani na letne čase, tretji.... tako je to v naravi. In, ne glede na vse, je človek še vedno podvržen tudi tem ritmom, saj so, večina, genetsko pogojeni.

rimljanka - zasebno mnenje

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 06. feb 2009 19:24:34

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

6. feb 2009 20:45

Se strinjam z Rimljanko;veliko so "krivi" geni.Jast sem poverbala očetove lase;so kot šnitleh (drobnjak),sestra pa po mami "konjsko grivo".Večkrat se pošalim s sestro,da ima pol čopa čisto dovolj ,pol pa bi ga lahko dala meni,pa bi imeli obe dolgo in močno čupo.Imam pač kratke lase in skuštrano frizurco,sestra pa lase do riti.Ni pošteno ,pa kaj moremo.Na preparate ne dam veliko,vem pa da čudežev ne delajo ,lahko pa popravijo stanje. jampina

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. feb 2009 21:32

Saj ne zagovarjam preparata ,ampak povem kako je,meni pomaga...geni pri meni niso krivi ,sta oba starša lasata,kot sem bila jaz včasih.Začelo se je po kompliciranem zlomu noge pred 8 leti in vsako leto je slabše.Probala "sve i svašta",hodila od Poncija do Pilata,pa nič ni pomagalo.Celo leto sem gledala to reklamo ,se mi je zdelo predrago.Me je mož prepričal ,ker se je naveličal gledati lase povsod ,razen na moji glavi. lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti