Katera zelenjava je to?

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

17. dec 2008 13:59

morska medvedka je napisal/a:

ZAČETNICA je napisal/a:
morska medvedka je napisal/a:

Jelenckova, saj vem kako si se odločila glede brstičnega v čokoladi... poročaj odziv gostje

MM

Bo gostja kar sama povedala. Če bo preživela seveda...Začetnica

 

no prav, če se že ponujaš. Komaj čakam poročilo

MM
Joj, kakšno odgovornost prelagate na mene?! Sedaj se moram pa res potrudit,...razen če rečem moji gostji, da ne bo božička, če me tule javno ne pohvali. Jelenckova

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

17. dec 2008 14:08

Jelenckova, ideja ni slaba.

Kaj pa bo nosil božiček? Kokosove kroglice oblečene v zeleno tičino?

Če bodo le te ostajale, ni problema. Sem takoj pripravljena pomagat Božičku to pospravit

MM

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

17. dec 2008 14:20

KDO SI DRZNE NAPADAT BRSTIČNI OHROVT ????!!!! Pa to je nekaj najboljšega, kar tako, malo pokuhan v slani vodi, pa mogače, ali pa tudi ne malenkost podušen na maslu/margarini + krompir + skleda zelene solate in to je to, kosilo ki se ga ne prenajem, dan za dnem, teden za tednom, do konca sezone...., le okolica zaradi nekoliko, khm, močnejšega izpuha pišočega trpi. Bri brstičnem ohrovtu mi pa ni jasno nekaj, kako lahko stane pri Lidlu kila nizozemskega brstičnega ohrovta 1€? Jaz na našem vrtu ne bi pokril stroške pridelave tudi po 100€/kg. A mogoče kdo ve kako jim uspe? Ali pa smo slabi pridelovalci? Da se malo vrnem na temo, mi to zelenjavo poznamo pod imenom zelena karfijola, zelo atraktivnega videza, okus bi rekel, da se s karfijolo ne razlikuje, žal pa s kuhanjem, še bolj pa z vlaganjem izgubi svojo barvo. Okus vložene pa je neizrazit, tako da jo je po moje škoda vlagat. Mi smo jo vlagali samo eno leto. lp Vlado

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. dec 2008 14:34

Jelenckova je napisal/a:
Sedaj se moram pa res potrudit,...razen če rečem moji gostji, da ne bo božička, če me tule javno ne pohvali.[jezik][grin][joj] Jelenckova
No drugač pa moram jelenčkovo ful pohvalit, enkratna gostiteljica in res super oseba. Kuha ful dobro. Vlado ti samo uživaj! Začetnica

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

17. dec 2008 14:39

@Vlado: to o Lidlu sem se tudi jaz zadnjic sprasevala ob tej isti priliki ...:))) (ceprav je tvoja ocena vseeno vsaj desetkrat previsoka). Ampak sem prisla do tega, da moram gledat stvari celostno - od mojega doma pridelanega zivi se nekaj zajcev, kak voluhar, najboljsi del pridelave brsticnega ohrovta pride pa itak zgodaj spomladi, ko na jeseni obranih rastlinah pozenejo sopi svezega zelenja (takrat je na vrtu sicer bolj ali manj puscoba in tista dobrota toliko bolj zaleze). lp, proxima

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. dec 2008 14:44

Madona, proxima, dobro si povedala, da ne izpulim tist " kocen".

ežoj

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

17. dec 2008 14:49

@ezoj: lenoba (beri sibka disciplina in jesenska nagnjenost k prokrastinaciji) pripelje vrtnarja do zanimivih spoznanj...:))))))) lp, proxima

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

17. dec 2008 14:50

ZAČETNICA je napisal/a:
Jelenckova je napisal/a:
Sedaj se moram pa res potrudit,...razen če rečem moji gostji, da ne bo božička, če me tule javno ne pohvali. Jelenckova
No drugač pa moram jelenčkovo ful pohvalit, enkratna gostiteljica in res super oseba. Kuha ful dobro. Vlado ti samo uživaj! Začetnica
Hehe. Bo, božiček, nooo, saj veš. Mislim, do sedaj bi me pa ja že morala spoznati. Jelenckova

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. dec 2008 14:51

proxima je napisal/a:
@ezoj: lenoba (beri sibka disciplina in jesenska nagnjenost k prokrastinaciji) pripelje vrtnarja do zanimivih spoznanj...:))))))) lp, proxima
pa ne samo vrtnarja! LP, R.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

17. dec 2008 16:55

 Ežoj pa so odkrile...

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti