Ko leti perje...

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

11. dec 2008 19:03

Luna ali ne, pri nekaterih vedno leti perje, pol se pa čudijo, kako je prišlo do tega:

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

11. dec 2008 23:17

ežoj je napisal/a:

jernej je napisal/a:
.............................................................................

......................................................................................................

Ampak kot razumem, naj bi šlo za zvezdniški boj med morsko medvedko in katko lopatko?

......................................................................................................

[jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jernej, jaz sem za, pa naj bo po pravilih: zgoraj brez, pa mene daj za sodnika ali žirijo ( ali vsaj eno mesto v prvi vrsti ).

ežoj
Ežuj, ne vem ne vem, kako se boš odločil, ker midve bova takole... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. dec 2008 23:20

MM

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. dec 2008 0:10

Bravo Katka in MM!!!

Jaz predlagam, da se Lidka in Jernej nekje dobita na kavi in lepo predebatirata zadevo od borovnic naprej (vedno "ko leti perje", imam asociacijo na borovnice). Pa ne bo hude krvi. Ker tole pa meni žal res že diši na malo oseben spor ... Pa brez zamere.

 

Drugače pa: bolje brezvezen komentar (ne mislim psovk!) kot noben komentar! Kaj naj si tisti, ki recept prispeva, misli, če ni nobenega komentarja spodaj? To je isto, kot če skuhaš kosilo in vprašaš, če je dobro, pa noče noben odgovoriti.

Atina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

12. dec 2008 7:53

lidka je napisal/a:
Jernej, nisi odgovoril, zakaj dopuščaš žaljenje in norčevanje in še kaj, na klepetelnici? lidka [sonce]
Saj ni treba, da dopuščaš, pa se bo dogajalo. Vsak bi moral sam pri sebi vedeti, kaj je dopustno. Sicer pa: Zasmehovanje je največkrat dokaz siromaštva duha. (Ralph Waldo Emerson) matilda

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

12. dec 2008 8:30

Cila je napisal/a:

Jernej .  Če ne bo šlo drugače, se oprimi tistega: kdor molči, devetim odgovori .

Cila

 

...

If they don"t have chocolate in heaven, I"m not going! http://easypika.typepad.com/

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

12. dec 2008 8:33

Matilda,veliko veliko resnice je v tem.... Katka s ,tisto lepo "jazbecarsko" slikco si dokazala, da ni mocan tisti,ki premaga druge,ampak tisti, ki premaga sam sebe( ne vem kje sem to pobrala,ampak mi je vsec). Bravo! Sicer pa obema- tako MM , kot tebi zelim mirne in lepe prazniike, veliko dobrih in lepih tort itd,itd. In bodimo no malo prijaznejsi drug z drugim-kmalu bo Bozic...- pa lep konec tedna vsem skupaj! lp Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 12. dec 2008 08:35:05

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

12. dec 2008 9:26

Atina, se kar strinjam s tabo: bolje brezvezen komentar kot nič kruhy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti