Ko leti perje...

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

12. dec 2008 11:49

Bojan je zaslužen za to, da ima ta forum eno boljših grafičnih podob na webu in širšem vesolju.

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

12. dec 2008 11:51

Pojasnilo: pod receptom Krompir z mascarponejem se je nabralo kar nekaj "mnenj o receptu", ki pa to niso bila, saj se ne nanašajo na recept. Zato sem vse izbrisal.  

Bojan Administrator

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

12. dec 2008 11:55

Tudi če je nekdo "bog" mu ne bom dovolil, da me po krivici zmerja ! Sploh če jaz tega ne počnem. Če se Bojan ukvarja z grafiko potem naj to počne in se vzdrži ostalega kajti očitno temu ni dorasel. In ker ima pač moč potem zmerja in briše. hedonist

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

12. dec 2008 12:03

Tole kar tule berem je pa res že preveč. Razumem, da je nekdo, ki so ga "izbrisali" malo razburjen, ampak da iz tega naredite cel halo, tega pa ne razumem. Kot da smo spet v osnovni šoli. Nekateri res niso prerasli te dobe. Življenje je pač nepravično in če je neka dotična oseba lastik nečesa, bo razumljivo imel več kontrole kot nekdo, ki je samo član. Pa saj to je in je bilo vedno tako. Lahko pa bi se nivo pogovora malce popravil, ker kot sem že omenila, me tile pogovori spominjajo na osnovno šolo, ne pa na neko debato, vredno odraslih ljudi (sklepam pač, da tule ni veliko članov, ki bi bili mladoletni). Bolje bi bilo, da bi vso to energijo vložili v nekaj drugega - mogoče v delo??? Razen, če delate doma in si sami krojite čas. Torej, nima smisla, svet nikoli ni bi pravičen, vendar kot sem se sama naučila, je včasih bolje umriti čustva, prideš dlje. Gigi_84

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. dec 2008 12:04

Polna luna nastopi danes točno ob 17,37.

Cila

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. dec 2008 12:06

Žalitev je tudi, da si zbrisal točno 2 mnenja, od Lidke, a? Vse ostale, žaljive si pustil... lidka [sonce]

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. dec 2008 12:07

hedonist je napisal/a:
Glej Bojan, sploh ne vem kaj si in kdo si, vidim da pa da se ne pojavljaš prav pogosto in torej širše občestvo od tebe nima kaj dosti, vem pa , da si nesramen. hedonist

 

Tebi se pa res nič ne sanja, hedonist, pa tako prepričano govoriš. Bojan je avtor VSEH smeškov, Bojan ureja VSE fotografije, ki se objavijo, Bojan je ADMINISTRATOR te strani, Bojan sodeluje z Jernejm pri VSEH izboljšavah te strani in še kaj...... če je to zate torej " nič kaj dosti", potem pa res ne vem. Lepo prosim, ne piši, če ne poznaš. Povprašaj, saj ti povemo, ni problema.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

12. dec 2008 12:13

Uh, kaj ga dela polna luna kruhy

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

12. dec 2008 12:20

Joj ,a ni škoda predprazničnega časa porabiti za neumna kreganja in podtikanja!Rajši preglejmo recepte in kaj okusnega spečimo,da bomo imeli za praznike sladko namesto grenkega!Imejmo se radi in lp!

 

lp

marjeta10

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

12. dec 2008 12:30

hedonist je napisal/a:
Tudi če je nekdo "bog" mu ne bom dovolil, da me po krivici zmerja ! Sploh če jaz tega ne počnem. Če se Bojan ukvarja z grafiko potem naj to počne in se vzdrži ostalega kajti očitno temu ni dorasel. In ker ima pač moč potem zmerja in briše. hedonist
hedonist? Iz cesa sklepas (oziroma kar ves), da je Bojan nesramen? Iz primerjave vajinih sporocil bi rekla, da si prej ti nesramen kot on. In ce ze govorimo o krivicnem zmerjanju? A ga nisi ravnokar TI prav krivicno oznacil kot *cenzura* (tale je moja , da ne bo se kri tekla), ki se nima kaj oglasat? Se nekaj. Pravila so znana ze zelo dolgo, le da se jih nam ne ljubi ravno brat in se raje igramo ter smo "pametni". Tudi jaz. Pa bom zato tudi tu nasmetila temo LP, R.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti