Ko leti perje...

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

12. dec 2008 10:27

Pa še nekaj. Forum in vse kar je na KulSlo oblikujemo člani , mu dajemo vsebino , dušo in zanimivost. Tukaj sam urednik četudi je lastnik, moderatorji in ne vem kdo še brez nas nimajo kaj početi. Sam sem se temu ferajnu pridružil zgolj zaradi zanimivih debat in širine mnenj ne pa zaradi receptov kako narediti jajca na oko. In ni mi žal, mi pa bo, če bo prveč posegov , brisanja in uveljavljanja svojega principa urednikovanja. Kulinarika je lahko stokrat Jernejeva a povsem prazna in neobstoječa brez nas !!! LP hedonist

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

12. dec 2008 10:47

Sicer sem včlanjena že dolgo, ne oglašam se pa prav pogosto. Se bom večkrat opogumila. Mislim da ima Hedonist prav, Jernej je lahko lastnik na papirju, pravi lastniki smo pa mi, heheh. Ampak... mislim pa tudi, da mora Jernej zastopati mnenje večine obiskovalcev in ne nekaterih. In moj glas gre gotovo na to, da pod recepti ni sporočil, ki nimajo nobene zveze z njimi. Za to je forum. Ker ko hitim in iščem, kaj bi kuhala, nimam časa, da se prebijam čez debato o tem, koliko uteži bi moralo biti. In mislim, da pri tem nisem osamljena. Miša Sporočilo je spremenil(a) MiškaMiša dne 12. dec 2008 10:47:54

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. dec 2008 11:11

Okej, Jernej, pod Katkinim receptom si pustil prav VSA mnenja, brisal si moja dva! Zakaj? Torej je nekaj na teoriji zarote... Vsem ostalim pa, ki ne veste, za kaj se gre. Enostavno ne morem požret tega, da se cenzurira samo mene. Vse ostalo ostane, mnenje MM, ki je žaljivo, mene pa se zbriše? Ja, Jernej je rekel, da je pobrisal kar nekaj mnenj. LAGAL JE; preberite si včerajšnja sporočila, kako je pojasnjeval. lidka [sonce]

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

12. dec 2008 11:19

hedonist, kaj klatiš o nekih posegih! Kdo se je pa kdaj kaj takega šel tukaj na Kulinariki? Na forumih nikoli. Poskušamo pa se držati nekih pravil, ki so tukaj že sprejeta in priznana in jih je treba uveljavljati.

Pod recepti pišemo na temo receptov - ostalo brišemo.

Klepetalnica...je povsem odprt kanal komunikacije, nimamo administratorji nobene kontrole, tudi nobenega loga. Jernej je to vzpostavil kot še eno možnost za povezavo med uporabniki - uporabljaj, če ti paše, sicer ne pritiskaj tistega gumba za klepetalnico.

Lastništvo portala pa...bah, ni vredno izgubljati besed...kot jaz vidim, samo skrb s serverji in delo.

LP

Bojan Administrator

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. dec 2008 11:21

Krompirja lep čas ne bom imela na jedilniku, mi nekako ni več všeč. Lidka, mogoče pa ni tako, no, počakajmo malo, prav? Nočem, da bi ti prehitro recimo začeli...izpadati lasje . katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. dec 2008 11:29

Ne Bojan. Nimaš prav. Da se izvaja cenzus nad eno osebo, NI PRAV! Potem zbrišite še vse ostalo, kar se ne navezuje na recept. Mnenja in forum/kako že piše v pravilniku. Vse je napisano na odgovornost pisca. Torej se naj ne bi izvajal pressure nad dotično osebo, a? Ravno tako klepetenica. Javen virtualni prostor. Tudi na odgovornost piscev. In res, a nobeden ne pregleduje, kaj se piše noter? Če bi bil naš pravosodni sistem malo bolj "poštiman" bi se marsikatero lahko poleklo za jezik. Tudi mene na mnenjih, pa nisem uporabljala imen. Pač sem omenila familijo, ki JE in OBSTAJA. In s cenzuro dokazujete, da je prav Don Corleonovska... lidka [sonce]

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

12. dec 2008 11:37

Glej Bojan, sploh ne vem kaj si in kdo si, vidim da pa da se ne pojavljaš prav pogosto in torej širše občestvo od tebe nima kaj dosti, vem pa , da si nesramen. Jaz pač nič ne klatim in če kdo klati potem delaš to ti, ki me obsojaš za nekaj kar ni res. Nisem govoril o posegih pri določenem segmentu KulSlo amapak povsem na splošno. Da je to res pa potrjuje tvoja rekcija, žal. Če vam gre pisanje določenih oseb v nos (pa saj to je ja jasno vsakomur) potem to pač jasno in glasno povejte in jih naženite s scene. Toliko o mojem "klatenju"! LP hedonist

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

12. dec 2008 11:43

Joj, joj! In to naj bo veseli december? daga

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. dec 2008 11:48

Opaaaaaaaaaaaaaaa, zdaj pa močno pretiravate, ustavte deloKdo je Bojan? Bojan je bog in tudi Jernej.

Je jasno, da smo enim bolj pri srcu, drugim manj, je jasno, da, če nekdo obogati stran z recepti s slikami in  nenazadnje finančno podpira tole stran, da je bolj cenjen kot drugi, ki tega ne počne, kako si upate tako užaliti Jerneja in  Bojana, ki toliko storita za nas, za vse NAS, zato da bomo uživali in nam bo lepo kot nam je..

Res si veliko upate, preveč! Včasih me je prav sram, da sem tukaj gor in, da berem take bedarije. 

 

 

 

Anamarija

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. dec 2008 11:49

Ja, bi pripopala eno fotko od bičega maršala Tita, saj veste, druže Tito, mi ti se kunemo... ker če se ne, si cenzuriran, ker nekomu, ki ima moč, nisi všeč, (saj veste, prej je bil Goli Otok, še prej so bila taborišča). A zdaj čakate, da me boste vrgli dol? Čakate na napako? Bojan, povej, si ti brisal moja sporočila. Jernej trdi, da jih ni on, ostaneta torej dva, ti in Rimljanka... lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti