Pomoč pri seminarski nalogi

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

7. dec 2008 22:57

Meni isto! lp Saša

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

8. dec 2008 0:14

Ja ... vem ... problem je, da ste bile tako pridne, da ste že predčasno zapolnile kvoto. Danes (8.12.) bo kvota za nekaj časa odprta tudi za ženske, vendar bo anketa spustila zgolj še okrog 100 predstavnic ženskega spola ... Po dosedanjih izkušnjah sodeč bo 100 anket izpolnjenih v približno 2 urah ... torej tiste izmed vas, ki bi rade še izpolnile anketo boste imele možnost danes nekje okrog 10.00, ko bo kvota odprta. Mimogrede ... še enkrat hvala vsem ... rezultat je naravnost fantastičen ... seveda govorim o udeležbi ... do tega trenutka ko to pišem je bilo izpolnjenih že 1200 anket (približno 52% žensk in 48 % moških) ... res to je navdušujoč podatek in upam si trditi že, da bodo tudi rezultati dejansko imeli neko težo. Torej ... drage dame ... danes, po 10.00 uri dopoldne bo na voljo še 100 mest, če boste hotele rešiti. fresher

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. dec 2008 4:35

Fresher sem zelo vesela, da smo ti lahko pomagali. In še bolj zato, ker vidim, da si resnično zadovoljen in si se tudi lepo zahvalil.

Lep dan in veliko se smejte

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. dec 2008 6:45

tulka, tulka,

pazi kaj govoriš, ker, če bo my dear Vendy pogruntala da imaš kaj proti kapitalizmu ti bo takoj pripisala kakšne bremze in še kaj hujšega privlekla iz kakšnega slovarja. Glede pravice povedati svoje mnenje: to je tako kot američani ocenjujejo demokratičnost volitev, demokratične so le če zmagajo proameričani, v našem primeru mnenje lahko poveš le če se strinjaš z my dear Vendy. Če bi my dear Vendy slišala kaj ena kanadska gospodinja ( http://www.youtube.com/watch?v=JG9CM_J00bw ) govori o kapitalizmu, bi jo kap.

 

ežoj

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

8. dec 2008 11:07

ežoj, a sva potem oba antikapitalista... bom pogledala v SSKJ, če je to kaj očarljivega...

tulka

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

8. jan 2009 14:00

Pozdravljeni ... spet po dolgem času ... kot obljubljeno ... Prilagam vam povezavo do rezultatov ankete v PDF obliki. Prvi del datoteke je analiza skupaj z grafi, ki je bila vključena v seminarsko nalogo kot empirični del seminarske, drug del pa so zgolj grafi in podatki, ki v seminarski niso bili uporabljeni. Če vas karkoli zanima v zvezi z nalogo mi pišite na spletni naslov, ki je objavljen v pdf datoteki (na prvi strani). na voljo sem za vsa vprašanja, dileme, pripombe, pritožbe in morebitne pohvale. Hvala še enkrat vsem, ki ste sodelovali. Ocene pa na žalost še ne vem :) LINK DO REZULTATOV: http://anketa.klukec.net/I_DR_WFINAL.pdf LP, Luka fresher

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jan 2009 14:09

Vedno postanem boljše volje, ko vidim, da obstajajo mladi, inteligentni in lepo vzgojeni ljudje. Zlasti, če so s faksa, kamor sem sama hodila. Bravo, Luka. BTW, če se malo šlepam na faksovsko soliarnost, kdo pa tole ocenjuje? Vendelina jr.

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

8. jan 2009 14:29

Tanja Rener :) fresher

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jan 2009 15:05

vse jasno Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti