Prvi sneg!!!

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

3. nov 2009 6:55

Zima, zima je prišla! Kako lepo sam, še boljš bi blo če bi bili lahko doma in ne bi bilo treba v službo! zima13

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. nov 2009 7:33

Zima? Kakšna zima, kje pa ti živiš?

 

ežoj

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

3. nov 2009 8:08

Kako lepa slikca ežoj! Čist za mojo dušo. Saj zunaj je ravno tako, samo da sneži na ful.... zima13

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

3. nov 2009 8:56

OK Ežoj, pa kje ti živiš ? Tole men zgleda ko Sibirija in me zazebe že, ko samo vidim takle eksterier. No men ni nič kaj v redu da se bo začelo tako vreme, pa sneg, pa plundra, pa mraz za znoret.... Edino, kar je kul je smučanje, ampak kaj ko je vse manj časa tudi za te vrstne aktivnosti. Nič, se bomo pač prilagodili in čakali na pomlad zeleno, pa na sonček, pa rožice, itd. LP hedonist

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2009 9:04

Meni je čisto okej, če sneži v višjeležečih krajih, posebej, če so odvisni od zimskega turizma. In če so ljudje, medtem ko sneži, na varnem (da ni kakšnih plazov, pa kakšnega lomljena električnih vodov). Pa malo snega, da naredi izolacijo na njivah, da posevki v miru prezimijo. Za kaj več pa ne zmorem sestaviti navdušenja (en dan sneženja, ki prinese tri tedne umazanega mestnega snega z rumenkastorjavkastsimi sledovi pasjega iztrebljanja....not my cup of tea). Snežna brozga na avtocestah (ob itak silni vozniški kulturi v naših krajih) v začetku novembra, ko še niso vsi prišli do vulkanizerjev...to bo danes še marsikomu začinilo dan. Upajmo samo, da hujšega ne bo. Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. nov 2009 9:09

Jaz tudi nisem vesela tega snega že zdaj, ker živim od dela na terenu oz. moji sodelavci ne morejo zdaj delat. In, če ne bodo mogli delat, ne bo everčkov za tako dolgo zimo... Ognjič

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. nov 2009 9:11

zima, zima, kakšna lepota neki. Evo, slikano z istega mesta ( ne Hedonist ni Sibirija, čeprav je tako videti, menda pa ni prav daleč od tebe ):

ežoj

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

3. nov 2009 9:16

Ja, tale prvi sneg je naketerim močno zmešal štrene. Si ne predstavljam slike zvečer na parkingu, ker je na celjskem koncu močno snežilo in sem za pot v službo namesto običajnih 30-40 minut porabila več kot uro in pol. Sicer pa- sneg mi je fajn, če ga gledam iz tople sobe, kakega večjega navdušenja pa tudi ne premorem. Sem le bolj ognjene sorte..... Ežoj, tebi pa nič ne more do živega, tako da boš po moje še bolj užival kot pomladi. Pa pekel burek pa kuhal kavo....lepo se imej v tisti zimski idili! helenag

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2009 9:21

Ežoj, definitivno te je vreme zeznilo, ker še nisi prenesel podstavka za sončnik v hišo. Vendelina jr.

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

3. nov 2009 9:23

Tudi pri nas sneeeeeži a ne Ognjič???Prav lepo je in možek m i je šel po zimske gume.. petardica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti