Ku,ku, tudi v Slovenj Gradcu je začelo ravnokar snežiti.
bmirka
Prvi sneg!!!
Na Pohorju je že oblačno
Mislim, da smo velika konkurenca Meteorološkemu zavodu Slo
Nena-morje
![]()
Joj glih treba vam ga je blo klicat, zdaj pa še pri nas sneži. Blajk.
Jst sm se že kepala :) Kr nonstop bi skoz okno gledala... me prou hipnotizira :)
evagirl
A kjera poroča, a je kje že nehalo?
ežoj Ojej snegec.. nism lih ljubitelj snega.. pa še dans : Šment.. Sej je lepo za vidt ampak to je pa tud vse..
_tmickena_
Jaz bi tega, ki pada v Ljubljani, na Krvavec poslala. Tukaj ga prav res ne rabimo. ![]()
Upam, da ga v Mariboru do božiča še ne bo...
Začetnica
He, he. Loni me je obvestila, da je mal prej začelo pri njej padat, ker je čez cesto, : )
Je pa že belo po travi, bljak, : )
lidka [sonce]
| ZAČETNICA je napisal/a: |
| Upam, da ga v Mariboru do božiča še ne bo... Začetnica |
Marna Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
