Na Koroškem ga tudi še ni!
lp SašaPrvi sneg!!!
V Domžalah že sneži (ampak res samo za vzorec).
Gigi_84
Tudi tukaj v Kranju se nekaj dogaja,rahlo naletava.... kje je soncek in toplota?
Majdina
Na Pohorju pa
sije!!!
Zjutraj je bilo malo vetrovno, zdaj je pa še veter ponehal!
Nena-morje
Joj pri nas tok pada sneg(Posočje) :) Kok je lepo. Čist vse je že belo :)
evagirl
Kaj pa zimske gume - jih imate ? Pričelo je snežiti, jaz moram pa ob 15. uri s hriba v dolino, pa se bojim, da ne bo še nič spluženo
. To pomeni, da bo treba verige natikat
![]()
Cila
Vendy, nič ne bo, na našo stran Slovenske že pada ![]()
jao, moje Posočje, vse belo...močnoooo sneži. Ampak, zaboga, kako bom šla zvečer z otrokom v hrib-domov???Upam, da do takrat preneha.
Aha, pravkar na radiu: na cesti proti NG zdrsnil tovornjak s ceste....
alpska roža
Jaz si ga tudi ne želim preveč, vsaj zaenkrat še ne...ampak kljub vsemu sneži
- ceste še niso bele, strehe in travniki pa.
Ja, Loni, od muke poslušam Zdravka Čolića....
Vendelina jr.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
