Ja Vendy, če skos govorijo o ogrevanju ozračja, jaz pa verjel, da mi bo ( to zimo ) podstavek še prav prišel.
ežojPrvi sneg!!!
Mi pa danes praznujemo 4. RD in je nadebudnež silno ponosen, ker je za RD dobil sneg :)
Atina| petardica je napisal/a: |
| Tudi pri nas sneeeeeži a ne Ognjič???Prav lepo je in možek m i je šel po zimske gume..
petardica |
| Atina je napisal/a: |
Mi pa danes praznujemo 4. RD in je nadebudnež silno ponosen, ker je za RD dobil sneg :) Atina |
Kolega Ežoj, ja , mislim da nisva daleč narazen ampak pri meni še ni nič pobelilo. Do sedaj. Se pa na enem izmed okoliškiih hribov vidi vse belo tko da se mi bliža. je pa pogled na tvojo drugo fotko mnogo ampak res mnogo bolj prijazen in obetaven in ravno sončnik daje piko na i . Ni kaj, lepo je pri tebi.
LP
hedonist
Lep pozdrav tudi iz zasnežene Straže. Padajo drobne, kar goste snežinke. Zelo lepo bi bilo, če bi takole snežilo tam okoli Božiča.
pšeničnik
| ežoj je napisal/a: |
Ja Vendy, če skos govorijo o ogrevanju ozračja, jaz pa verjel, da mi bo ( to zimo ) podstavek še prav prišel. ežoj |
V postojni tut full sneži, pa okol je vse lepo belo. Smo rabl mal več časa k ponavadi za v službo, k nimam zimskih gum, sej se tut počas daleč pride... edin to je problem, k mam moje čevelčke vse premočene, pa bom čist zmrzlna v službi...
Lp
mina20
Sneg?![]()
![]()
![]()
pri nas dežuje
Ljubljana je bela sama po sebi, zato menda dodatne beline snega danes (še) ni deležna.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
