![]()
![]()
![]()
Pri nas pa sonček sije, upam, da boste tist sneg kar zadržali tam, kjer ga že imate...
Prvi sneg!!!
Ežoj, v kapitali na naši strani Slovenske je vse podobno že bolj dežju kot snegu. To je šele bljak.
Pri nas v Prekmurju še nič ne kaže na sneg, je samo oblačno. Upam , da nas bo preskočil.
lep pozdrav iz Prekmurja.
STANEJ
Loni, pr men še sneg pada, : (
lidka [sonce]
Zgleda da se še ne bo ustavlo dns...se kr ssipa :D
evagirl
Prosto po Juretu Longyki: v sneg zametani avtomobili in sledovi pasjih iztrebkov v snegu, to je zima v mestu...
Vendelina jr.
Tudi pri nas na Dolenjskem ga še ni in močno upam, da nas preskoči, ker smo fasal anagino, pa bomo cel teden not zaprti.
tarčica
| Marna je napisal/a: | ||
Marna |
V Prekmurju,še vedno ni duha in sluha o snegu, edino dež se je malo pokazal.
renata69 http://renata69.moj-album.com/
| Vendelina jr. je napisal/a: |
| Prosto po Juretu Longyki: v sneg zametani avtomobili in sledovi pasjih iztrebkov v snegu, to je zima v mestu... |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.

Marna