Peticija "risanka"

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

21. nov 2008 12:18

Ne vem no, meni je tale "večerna rutina" malo tako tako; saj smo tudi mi imeli svojo, pa smo jo zaradi risank in še kakšnih sprememb v urniku tv pač spreminjali.

Bi se kar strinjala z atininim zapisom.

Mene bolj moti uvajanje takih butastih nadaljevank kot pa sprememba ure risanke.

Mamamia

 

 

mamamia

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

21. nov 2008 12:51

mene je pa prav sram napisati,da sploh ne spremljamo risank,pa tudi včasih ko so bili res malo manjši nismo bili odvisni od Tv sporeda,razen Telebajskov ,....... se bolj nagibam k Atininem postu,... sicer pa smo bili bolj pravljičarski in skoraj nikoli nismo zamudili pravljice na radiu,nekaj kaset imamo celo posnetih sedaj pa ob tej uri bolj berejo knjige,... anaeva

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

21. nov 2008 12:54

No, k mojemu mnenju nisem dodala, da praktično redko gledamo tole večerno risanko, ki tudi nima vpliva na naše večerno dogajanje. Moj mulček je na žalost šel v posteljo šele ob 22. uri z risanko ali brez, čene sem ga imela pokonci že pred 5. uro zjutraj. Se mi pa risanka zdi en tak zaključek dneva, potem sledi le še vreme, poročila. Saj risank je dovolj cel dan, če ni na dvd, je pa okrog štirih popoldne, pa cartoon network, kjer so risanke cel dan. Ampak večerna risanka je pa večerna risanka. Tako kot je živ žav v nedeljo zjutraj in če bi ga prestavili na soboto popoldne ali nedeljo ob 12h, bi ne bil več živ žav, pa tudi če si ga lahko posnamem. matilda

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

21. nov 2008 15:23

Zadevo sem razumela malo širše, kot jo nekateri jemljete. Ne gre za to, da si želim risanke na POP Tv v tem času, tudi ne želim preklopiti na katerikoli drug program, ker tam vrtijo obupne risanke. In mi otrokom ne vrtimo risank kar vsepovprek. Tudi risanke z dvd-ja so velika izjema. V naši družini pa je bila večerna risanka "pravica" najinih otrok, če so se le spomnili. In ker zaupam nacionalki, pri izbiri risank se niso nikoli izneverili, so si jo lahko ogledali. Zelo zaupam urednikom otroškega in mladinskega programa, ker se zelo trudijo in to je podpora tudi njim! Za ta del programa na nacionalki in večino njihove produkcije, je vreden vsak podpis! In pri vsem skupaj gre za to, vsaj tako sem jaz razumela, da s tem delom programa ne morejo delati kot kmet s hlapcem! veverica

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

21. nov 2008 17:17

podpisujem peticijo, že komercialni progrmi imajo preveč teh limonad. Nacionalka pa naj ostane brez limonad, kvalitetna z nekaterimio dobrimi oddajami ina naj risanko vrne. A se spomnite. cik- cak potem pa v posteljo. m.schafe m.schafe

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

21. nov 2008 17:30

petkica je napisal/a:
Najbolj žalostno je to, da so bile komercialne televizije tiste, ki so se prilagajale povprečju in posledično poneumljale, zdaj pa nacionalka postaja debilnejša od pop pofla. A realityja še nimajo?
Mene pa recimo zanima, katera televizija je tista ki "ne" poneumlja. Po mojem je ni. Letos, ko je nacionalka praznovala svoj rojstni dan naju je z možem v mestu dobila novinarka. Kamerman se je vrtil okrog naju kot muha v mleku. Pa naju je vprašala, kaj jim želiva za tako visok jubilej. Moj mož ji je kot iz topa odgovoril da jim želiva, da bi se sprivatizirali. Skoraj ji je šminka stekla iz obraza od samega besa. Pa saj bi ji lahko, pa še komu drugemu tudi. Prispevek jasno ni bil objavljen. Kar na bruhanje mi gre, kako ta naša ljuba nacionalka izkorišča svoje zaposlene, medtem, ko si tisti pri koritu delijo mastne pare, marsikomu kar pozabijo nakazati ubogi mesečni honorar. Še za tisi drobiž se morajo kregat. Sramota, ki pa jasno ne pride v javnost. Zakaj že? lp Vesna

mojcane  

član od: 15.11.2008

sporočila: 28

21. nov 2008 18:47

Podpisala... upam ,da bo kaj zaleglo... nam je čisto pokvarilo popoldneve... kaj bo le spomladi in sploh poleti... kaj bomo hodili gledat risank in potem še malo ven divjat?!? mojcane

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

21. nov 2008 18:52

Po 15-min ogledu Strasti, resno razmišljam o podpisu peticije. Vse, samo tega ne!!! Gigi_84

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

21. nov 2008 19:26

veverica je napisal/a:
Zadevo sem razumela malo širše, kot jo nekateri jemljete. Ne gre za to, da si želim risanke na POP Tv v tem času, tudi ne želim preklopiti na katerikoli drug program, ker tam vrtijo obupne risanke. In mi otrokom ne vrtimo risank kar vsepovprek. Tudi risanke z dvd-ja so velika izjema. V naši družini pa je bila večerna risanka "pravica" najinih otrok, če so se le spomnili. In ker zaupam nacionalki, pri izbiri risank se niso nikoli izneverili, so si jo lahko ogledali. Zelo zaupam urednikom otroškega in mladinskega programa, ker se zelo trudijo in to je podpora tudi njim! Za ta del programa na nacionalki in večino njihove produkcije, je vreden vsak podpis! In pri vsem skupaj gre za to, vsaj tako sem jaz razumela, da s tem delom programa ne morejo delati kot kmet s hlapcem! veverica
no če pa pogledam s te strani pa imaš vsekakor prav in glede na to,da še plačujemo naročnino,...... anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti