Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

25. sep 2003 12:56

Pozdravljeni! Hana093, žolčnih kamnov (še) nimam. Imel jih je moj oče, pa vse možne tete. Menda je to dedno, tako da je možno, da sem nagnjena k temu? Zanima me tudi, zakaj sprašuješ? Sicer pa sem oboževalka mlečnih izdelkov, ampak jih ne uživam prepogosto. največ dva jogurta na dan, kefir in kaj podobnega. Jaz imam ravno obratne prebavne težave, pogosto sem zaprta. Gibljem se ogromno, prisilim se, da popijem ogromno tekočine, jem vlaknine... missy Sporočilo je spremenil(a) missy dne 25. sep 2003 12:59:01

neznan uporabnik

25. sep 2003 13:00

Hana, še nekaj. Kakšen čaj je kolmežov čaj? Kje se ga da dobiti? Kako ga uživaš, kako ga pripraviš? Hvala in lep pozdrav! missy

ZdenkaG  

član od: 27.1.2003

sporočila: 33

25. sep 2003 14:50

DanaS, hvala za odgovor, ampak mislim, da ni bilo preveč grehov. Nekako imam občutek, da Montignac deluje bolj pri tistih, ki imajo resnično prevč kil. Imam pa namen ponoviti dieto po novem letu, če bom le zdržala, kajti po enem mesecu sem bila tako brez energije, da to ni res. lp, Zdenka ZdenkaG

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

25. sep 2003 21:46

Zdenka, jaz nikoli nisem imela vec kot nekaj kilogramov prevec. Pa mislim, da je dieta oz. metoda kar "vzdrzala". Veliko srece vnaprej. (Tudi meni :)) Dana

neznan uporabnik

26. sep 2003 10:37

Zivjo. Kaksne pa imate kaj izkusnje z luninimi posti? Kaj pijete takrat? Pozdrav! missy

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

26. sep 2003 12:13

no jaz zelo slabe. Zdi se mi, da imam nekako do 2 kg preveč in se mi je zdelo to kar idealno, a nič od tega, no kar se tiče izgube kilogramov. Dobro je za prečiščenje organizma, a meni bolj paše, da to storim takrat ko čutim, da sem se zapackala s čim. In tudi takrat (ko ni luna) če en dan ne jem, je zjutraj 2 kg manj, a dragi moji, to je le telesna tekočina, maščiba ne bo šla v 1 dnevu dol. Morda se motim, a vasj pri mni je to tako.

neznan uporabnik

26. sep 2003 15:42

Kaj pa spremenjeno elektromagnetno delovanje, ki vpliva na vodo v nasem teledu al kaj ze (www.lunin.net)? :) missy

poli  

član od: 13.1.2003

sporočila: 15

29. sep 2003 12:42

glede med.over.net ...na forumu hujšanje ne boste našli veliko, pojdite na forum starši staršem, pod temo 3md...seveda če vas zanima kaj več. ana polic

neznan uporabnik

29. sep 2003 18:38

Hvala poli! missy

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

16. feb 2004 13:38

Naj obvestim vse tiste, ki se vam ne da ali je preveč zahtevno skoz razmišljat o kombinacijah hrane za 90 dnevno dieto, da je v reviji Rina (ups reklama, ampak drugače ne bi znala povedat za kaj gre) (ta zadnji) možnost naročila na knjigo kjer so jedilniki za devetdeset dnevno dieto cena pa je cca. 1900sit. Sicer je še nimam, ampak ko sem govorila z gospo iz uredništva pravi, da so noter jedilnik za vseh 90 dni in kar je najbolj pomembno RAZLIČNI SO. Ko jo pa dobim bom povedala kako zgleda v resnici. Pa pa Natasa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti